Nuožmus ir pratęsimo pareikalavęs 2003-2004 m. grupės didysis finalas baigėsi Raseinių triumfu (VIDEO)

KKML Moksleivių 2003-2004 m. grupės Finalas 2018

Įspūdinga😲 KKML Moksleivių 2003-2004 m. grupės finalininkų akistata bei BSK „Raseinių“ triumfas🎉🏆🏀Geriausi ir svarbiausi vaizdai jūsų dėmesiui, o kaip viskas vyko atskleis Elvinas Antanaitis, Motiejus Kuodaitis, Matas Imbrasas, Dovydas Jonelis, Vaidas Žiaubaris, Gražvydas Navickas bei Jonas Burinskas.Daugiau info – http://www.kkml.lt/naujienos/nuozmus-ir-pratesimo-pareikalaves-2003-2004-m.-grupes-didysis-finalas-baigesi-raseiniu-triumfu

Posted by KKML on 2018 m. birželis 1 d.

KKML Moksleivių 2003-2004 m. grupės didžiojo finalo rungtynės klostėsi kaip pridera. Permainingame kauniečių ir raseiniškių mūšyje prireikė ir pratęsimo, o jį 14:6 laimėjusi BSK „Raseiniai“ ekipa palaužė „Tornado“ KM I-Glassdrive krepšininkus rezultatu 79:71.

Karolio Lendzevičiaus auklėtiniai išsaugojo nepralaimėjusiųjų statusą – pergalė finale buvo šešioliktoji šiame KKML sezone.

Finalo metu pirmaujanti komanda keltėsi ne kartą, o tikrą dvikovos įvykių kulminaciją sirgaliai išvydo ketvirto kėlinio pabaigoje. Likus trims minutėms Rokas Mankus salę sprogdino taikliu tritaškiu, išlyginusiu rezultatą 64:64.

Tuomet varžovai vienas kitą vijosi bei lygino rezultatą baudų metimais, o visi iki vieno rungtynių baigtį galėję nulemti metimai „iš žaidimo“ – skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu su užduotimis geriau susitvarkė BSK „Raseiniai“, varžovams neleidę įsiveržti į priekį. Likus pusei minutės „Tornadas“ turėjo jau septynių taškų deficitą, kurio panaikinti nebepavyko.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas Vaidas Žiauberis. Raseinių aukštaūgis ne tik pelnė 14 taškų, tačiau atkovojo ir 17 kamuolių, triskart blokavo metimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Rezultatyviausi 2017-2018 m. sezono žaidėjai:

BSK „Raseiniai“
Gražvydas Navickas
Vaidas Žiauberis
Ignas Bytautas

„Tornado“ KM I-Glassdrive
Benas Ališauskas
Rokas Mankus
Dovidas Čerkunovas

KM „Perkūnas“ 2003
Elvinas Antanaitis
Tautvydas Baltrušaitis
Vytis Černius

„Tornado“ KM II-basketnews.lt
Deivydas Grigalius
Dovydas Jonelis
Tautvydas Jasevičius