Nuostabusis neįgaliųjų teatrų festivalis

Kaip ir kasmet tradiciniu renginiu ir išvyka tapo kelionė į Lenkijos respubliką, Tčevo mieste vykstantį tarptautinį specialiųjų poreikių asmenų „ Nuostabųjį teatrų festivalį“. Tai didžiausias renginys, kurį organizuoja Specialiojo ugdymo centras Tčeve ir centro atsakomasis vizitas pas draugus ( jie buvo atvykę pagal mainų programą į Raseinius pavasarį).

   Centro lankytojai ir darbuotojai festivalio metu turi galimybę pasirodyti profesionalioje scenoje, judesio, muzikos pagalba perteikia emocijas, pamato kitų dalyvių pasirodymus. Šiais metais festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Gruzijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, Čekijos. „ Nuostabųjį teatrų festivalį“ globoja UNICEF organizacija, Pamario vaivadijos, Tčevo miesto administracija, Lenkijos Respublikos švietimo ir kultūros ministerija, kitos neįgaliųjų organizacijos. Spektaklius stebėjo ne tik patys neįgalieji, bet ir darželinukai, mokiniai, miesto bendruomenės atstovai, salė visada buvo pilna žiūrovų.

   VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ teatro grupė „Aitvaras‘‘ lankytojai: Daiva, Saulius, Laura, Egidijus, Donatas, Violeta, Ada ( vadovė Irma) festivalio metu suvaidino meninę kompoziciją „Metų ratas“. Puikus įvertinimas ir dovanos labai pradžiugino festivalio dalyvius, motyvavo juos tolimesnėms veikloms, užsimezgė draugiški santykiai ir ryšiai su kitomis socialinėmis įstaigomis ir neįgaliųjų centrais.

   Už galimybę išvykti ir dalyvauti tarptautiniame neįgaliųjų teatrų festivalyje dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijai, merui Andriui Bautroniui, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjai Loretai Laugalienei.

VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ direktorė Asta Stanaitienė