Nuaidėjo „Kalėdiniai Raseiniai -2015“

Žiemiškas nuotraukų,  piešinių, eilių, filmukų konkursas „Kalėdiniai Raseiniai“  šiemet surengtas jau ketvirtą kartą. Kaip ir kasmet, organizuoti šį konkursą padėjo Raseinių dekanato Šeimos centras.

Žiemos pradžia buvo šilta,  gražiausias metų šventes sutikome be sniego ir tai kėlė nerimą:  ar atsiras konkurso dalyvių?  Konkurso taisykles šiek tiek pakoregavome ir kvietėme ne tik žiemiškus Raseinius įamžinti, bet ir savo namų, darbo ar kiemo papuošimais pasigirti. Pasirodo, nerimauta buvo be reikalo. Šiemet konkursas rekordinis – dalyvių ir kūrybinių darbų skaičius pranoko  visus lūkesčius. Šiemet konkursui kūrybinius darbus pateikė  60 dalyvių,  iš jų sulaukėme net 116 darbų. Daugiausia sulaukime nuotraukų,  keliasdešimtis vaikų piešinių, poros eilėraščių.  Darbus įvertino kompetentinga komisija, kurią šiemet sudarė: konkurso organizatorius Airinas Jermolajevas, Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveiktos biuro direktorė Asta Montvydienė, Raseinių r. savivaldybės administracijos viešųjų ryšių specialistė Kristina Bendžiūtė, Raseinių krašto naujienų portalo kraštietis.lt redaktorius dr. Arvydas Nekrošius, Raseinių dekanato Šeimos centro vadovė Irena Dambrauskaitė. Vienbalsiai nusprendė pirmąją vietą skirti „Mados studija“ atsiųstai nuotraukai, kurioje įamžinta suknele iš eglės šakų. Antrąją ir trečiąją vietą laimėjo dvi Audriaus Norkaus fotografijos, kuriose įamžinti Raseiniai iš paukščio skrydžio. Ketvirtąją vietą laimėjo Justo Mižutavičiaus piešinys, kuriame pavaizduota pasipuošusi Žemaičio aikštė, penktąją vietą laimėjo Ivetos Pociūtės fotografijos, kuriose – rankų darbo namų puošmenos. Visi dalyviai gavo padėkas bei atminimo simbolinės dovanėlės.

Be gerųjų ir tradicinių rėmėjų nebūtų ir ketvirtojo žiemos konkurso. Nuoširdžiai visų dalyvių vardu dėkoju LSDP Raseinių skyriaus bičiuliams ir pirmininkui Antanui Kilčauskui, LR Seimo nariams Edmundui Jonylai ir Gintautui Mikolaičiui, rajono Tarybos narei Dianai Kaupaitienei, UAB „Raivilai“ ir savininkui Raimondui Lapkauskui, UAB ,,Izora“ ir savininkui Edmundui Čėsnai, Raseinių dekanato Šeimos centrui ir vadovei Irenai Dambrauskaitei, Raseinių turizmo informacijos centro kolektyvui, Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir direktorei Astai Montvydienei, Raseinių krizių centrui, Reginos Ašmontienės knygynui ir jo savininkei, kraštietis.lt redaktoriui Arvydui Nekrošiui, informaciniams rėmėjam, be kurių konkurso žinia nebūtų pasiekus gyventojų, tai: www.raseiniškis.lt, www.kraštietis.lt , www.raseiniaitv.lt , www.manoraseiniai.lt , www.musuraseiniai.lt ir jų redakcijom ir žinoma  savaitraščio „Alio, Raseiniai“ kolektyvui. Dėkoju visiems, kurie dalyvavo konkurse, tikiuosi išvysti Jūsų puikius darbus ir kitąmet, jau penktajame konkurse „Kalėdiniai Raseiniai -2016“. Visiems linkiu gražių, prasmingų, laimingų ir, žinoma, pačių geriausių 2016-ųjų metų.

Prizus, atminimo dovanėles, padėkas kviečiame atsiimti Raseinių Parapijos namuose  (Darbo dienomis 10–14 ir 16–17.30 val.) iki sausio 29d.

Airinas Jermolajevas, konkurso „Kalėdiniai Raseiniai -2015“ organizatorius