Nostra.lt-RKL ketvitfinalių apžvalga

Nostra.lt-RKL A divizione sužaisti ir pirmieji trys ketvirtfinalio susitikimai. Juose pergales iškovojo namuose žaidusios komandos.

Sausakimšoje Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje „Raseiniai“ 89:71 nugalėjo „Tauragę“ ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Šeimininkai dominavo nuo pirmosios rungtynių minutės, o po dviejų kėlinių turėjo 19 taškų pranašumą, kurį „Tauragei“ pavyko sumažinti tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Mantas Košelis, po 11 surinko Nojus Pankratjevas, Šarūnas Dambrauskas ir Arūnas Rimkus. „Tauragės“ ekipoje išsiskyrė Paulius Steikūnas ir Kristupas Lukošius, surinkę po 19 taškų.

Nemažiau užtikrintai pirmąsias rungtynes laimėjo ir „Jurbarkas-Karys“ – jie savo aikštelėje 100:84 įveikė Plungės „Olimpą“.

Alido Žukausko auklėtiniai startavo užtikrinčiau ir laimėjo pirmąjį ketvirtį, tačiau aukštesnę pavarą įjungę kariškiai pasivijo varžovus ir pabėgo į priekį.

Nugalėtojams Deividas Rinkūnas pelnė 24 taškus, 13 pridėjo Justas Košys. „Olimpui“ Žygimantas Jocys surinko 25 taškus (5/7 trit.), 24 pridėjo Rokas Paulauskas.

Kur kas atkakliau klostėsi trečiasis ketvirtfinalio mačas, kuriame Tomo Galecko vedama Kauno r. „Omega“ 69:56 palaužė Kazlų Rūdos „SC-Ataka“ krepšininkus.

Pirmus pusantro kėlinio laiminti komanda keitėsi net 12 kartų, tačiau „Omega“ galiausiai nurūko į priekį ir varžovams išlyginti rezultato nebeleido.

„Omegai“ 23 taškus, 6 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 39 naudingumo balus surinko T. Galeckas, Tadas Klimavičius pridėjo 12 taškų.

„SC-Atakai“ 15 taškų pelnė Domantas Senda, 14 – Ignas Dirda.

Antrosios šių trijų porų rungtynės vyks ketvirtadienį Tauragėje, Kazlų Rūdoje ir Plungėje. Visi trys susikimai prasidės 20 valandą.