Netikėta žinia: grupė „Rondo“ anksčiau turėjo kitokį pavadinimą

Prekybos centruose vitrinos puošiamos kalėdinėmis puošmenomis, o koncertų rengėjai jau dėlioja metų sandūros didžiųjų švenčių programas ir laukia žiūrovų, žadėdami jiems daugybę malonių siurprizų. Gruodžio 27-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame koncerte „Kalėdiniai stebuklai“ bus nemažai žinomų muzikos atlikėjų, taip pat ir svečių iš užsienio. Vienas jų – Airijoje jau beveik du dešimtmečius su šeima gyvenantis ir kuriantis Gintautas Tautkus.

1976 m. jis drauge su broliu Alvidu buvo įkūrę neoficialiai vadintą „brolių Tautkų grupę“, kuri 1985 m. tapo šiandien legendine vadinama „Rondo“ grupe. „Egle, mano sese“, „Pelenė“, Margarita“ – šios bei kitos tų laikų „Rondo“ lyderio G. Tautkaus atliekamos dainos daug kam žinomos, daugelio mėgiamos bei dainuojamos ir šiandien, nors grupėje – jau visai kiti žmonės muzikuoja.

„Mano gyvenimas radikaliai pasikeitė po to, kai atradau Dievą, kai tapau krikščioniu“, – prieš keletą metų lankydamasis gimtinėje žurnalistams sakė G. Tautkus, neslėpdamas, kad „pasaulietinė muzika“ jo jau nebedomina.

Tad „Kalėdinių stebuklų“ koncerte „Žalgirio“ arenoje skambės naujausios G. Tautkaus sukurtos bei jo atliekamos Kalėdinės giesmės. O kuo dar bus pradžiuginti kauniečiai šventiniu laikotarpiu naujienų agentūrai ELTA pasakojo koncertus organizuojančios ATM kompanijos įkūrėjas ir vadovas Alvidas Tautkus.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/muzika/2018/11/10/news/netiketa-zinia-grupe-rondo-anksciau-turejo-kitoki-pavadinima-8191548/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy