Nesėkmių serija tęsiasi

Molėtų „Ežerūnas-karys“ savų sirgalių palaikomas iškovojo pirmąją pergalę namuose šį sezoną, 65:60 nugalėdami Raseinių „Rasų“ krepšininkus.

Didžiąją kėlinio dalį A.Juknevičiaus vedami molėtiškiai pirmavo, bet ketvirtį užbaigė ir rezultatą „Rasų“ naudai persvėrė L.Gano tolimas šūvis (16:19).

Tolimais metimais puolimą pradėję raseiniškiai 15-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (19:31), nors G.Šerkšno auklėtiniai kovojo pagirtinai iki didžiosios pertraukos deficito sumažinti nepavyko (27:38).

Po ilgosios pertraukos savų sirgalių garsiau palaikomi molėtiškiai sužaidė sėkmingą atkarpą (10:1) ir sumažino atsilikimą per vieną metimą (37:39). E.Sosnovskis ir K.Songin 26-ąją minutę pataikė po tritaškį ir pirmą kartą išvedė „Ežerūną-karį“ į priekį (45:41).

Lemiamą ketvirtį molėtiškiai pradėjo turėdami 6 taškų pranašumą (55:49), bet jį greitai išvaistė ir „Rasų“ krepšininkai rezultatą išlygino (55:55). Likusias rungtynių minutes geresnės buvo G.Šerkšno vadovaujamai komandai, kuri šventė pirmąją pergalę namuose – 65:60.

„Ežerūnas-karys“: E.Rastenis 12, R.Ambrulaitis 13 (9 atk.kam), E.Sosnovskis (6 atk.kam) ir A.Juknevičius po 9, E.Narušis 6, S.Lekys ir M.Šerkšnas po 5.

„Rasai“: E.Šeškus ir V.Savostjanovas (15 atk.kam) po 14, A.Giedraitis 11, L.Ganas (8 rez.perd) 10.