Neblaivaus žmogaus poelgiai kartais nenuspėjami

Nuotrauka iš diena.lt

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo 5-osios vakare pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti ir fizinio skausmo sukėlimo 50-mečiui šiauliečiui, kuris, įsibrovęs į Šiaulių rajone, Gervėnų kaime, gyvenančios šeimos namo kiemą, smaugdamas šeimininką, grasino jį nužudyti. Įtariamasis pareigūnų rankose atsidūrė jau po poros valandų nuo savo išpuolio.

Sodų bendrijoje gyvenančios šeimos ramybę apie pusę septintos vakaro sudrumstė šūksmai prie kiemo vartų. 68 metų namo šeimininkas, norėdamas pažiūrėti kas vyksta, prie namo durų susitiko nepažįstamą vyrą, kuris puolė jį smaugti, šaukdamas, kad užmuš. Vyro ginti atbėgusi šeimininko žmona ir pamačiusi, kad jos vyras yra praradęs orientaciją, neblaivų užpuoliką išstūmė iš kiemo, mobiliuoju telefonu paskambino sūnui, kuris apie įvykį pranešė policijos pareigūnams.

Atvykę patruliai, pakalbėję su smurtą patyrusiais žmonėmis ir sodų bendrijos pirmininku, nustatė, kokiu automobiliu užpuolikas buvo atvažiavęs, kokie jo valstybiniai numeriai ir pradėjo jo paiešką. Ieškomasis „Audi“ buvo rastas toje pačioje sodų bendrijoje. Paaiškėjo, kad jo savininko 50-metis kaimynas paprašė pavėžėti, nes jis pats ir jo sugyventinė buvo girti. Šis kaimynui pagelbėjo ir pavėžėjo nurodytu adresu.

Policijos pareigūnai įtariamąjį ir jo sugyventinę namuose rado labai girtus: vyrui buvo nustatytas 2,33 prom., o jo moteriai – 2,57 prom. girtumas.

Paaiškėjus, kad moteris incidente nedalyvavo, tik kartu su sugyventiniu nuvažiavo iki incidento vietos, ji areštinės išvengė, o 51 metų vyras atsidūrė joje. Jam pareikšti įtarimai dėl grasinimo nužudyti ir fizinio skausmo sukėlimo. Tyrėjai aiškinasi užpuolimo motyvus. Tačiau, kad ir kokie jie būtų, smurtauti prieš kitą žmogų nevalia ir įstatymas už tai numato baudžiamąją atsakomybę.