Naująjį sezoną krepšininkai pradėjo užtikrintomis pergalėmis (VIDEO)

Gražiausi rungtynių epizodai

Spalio 30 dieną po daugiau nei 7 mėnesių pertraukos Raseinių ,,Raseiniai“ komanda sužaidė oficialias Regionų krepšinio lygos (TOP SPORT – RKL) rungtynes. Pirmieji raseiniškių varžovai 16-tajame TOP SPORT – RKL sezone – Plungės ,,Olimpo“ krepšininkai. Pirmajame kėlinyje sužaidus tris minutes svečiai iš Plungės pirmavo 6:7, tačiau tai buvo vienintelis kartas rungtynėse, kada ,,Raseinių“ komanda atsilikinėjo. Nors per pirmąją rungtynių pusę šeimininkams nepavyko įgyti ženklios persvaros ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 5 taškai, tačiau po pertraukos raseiniškiai rungtyniavo užtikrinčiau ir besibaigiant trečiajam kėliniui atitolo 15 taškų persvara. Ketvirtajame kėlinyje ,,Olimpo“ krepšininkai dėjo visas pastangas, kad sumažintų turėtą deficitą, tačiau aikštės šeimininkai rungtynių pabaigoje žaidė kur kas energingiau ir laimėjo rungtynes 83:62.

Raseinių ,,Raseiniai“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Antanas Montrimavčius pelnęs 18 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Benas Ilevičius pridėjo 16, Augustas Žilinskas, Jonas Levickas, Gytis Neimantas po 8, Darius Gricius, Eivydas Aleksa po 6, Tadas Baracevičius, Mantas Košelis po 4, Modestas Jurkaitis 3 (5 rezultatyvūs perdavimai), Arminas Beišys 2.

Šeštadienį Raseinių ,,Raseiniai“ ir vėl rungtyniavo prieš ,,Olimpo“ krepšininkus, tačiau tai buvo ekipa, kuri atstovauja Ukmergės miestui. Į Aukštaitiją atvykę raseiniškiai itin rezultatyviai pradėjo rungtynes ir per pirmąjį kėlinį pelnė 32 taškus bei įgijo 9 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje ukmergiškiai, pakoregavę gynybos sistemą ir pristabdę Raseinių komandos puolimą, atstatė rungtynių pusiausvyrą. Po dviejų kėlinių rezultatas lygus – 45:45. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai vėl susidūrė su problemomis stabdydami svečių atakas. 28 taškus per kėlinį pelnę raseiniškiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų pranašumą. Raseinių ,,Raseiniai“ ekipa šiose rungtynėse neleido varžovams grąžinti intrigos ir, sužaidusi sėkmingą atkarpą, padidino persvarą iki 20 taškų – 91:71. Ukmergės ,,Olimpo“ komandai pačioje rungtynių pabaigoje pavyko ,,sušvelninti“ atsilikimą, tačiau pergale išvykoje džiaugėsi raseiniškiai – 93:79.

Šiose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo A. Montrimavčius pelnęs 20 taškų, D. Gricius, pataikęs penkis tolimus metimus, pridėjo 17, J. Levickas 12 (10 atkovotų kamuolių), B. Ilevičius 10, M. Košelis, E. Aleksa po 7, M. Jurkaitis, G. Neimantas po 6, A. Žilinskas, T. Baracevičius po 4, Arminas Beišys taškais nepasižymėjo.

Lapkričio 6 dieną Raseinių ,,Raseiniai“ namų aikštėje žais prieš Klaipėdos LCC ekipą, tačiau žiūrovai jose apsilankyti dar negalės. Lapkričio 7 dieną numatomos rungtynės išvykoje prieš Kauno KTU komandą. Informaciją apie rungtynes bei jų transliacijas galite sekti facebook.com/raseiniaikk arba www.rkl.lt.