Nauja kultūros erdvė kiekvienuose namuose – LRT PLIUS Scena

Spalio 13-ąją kultūros bendruomenei ir televizijos žiūrovams LRT pristatys naują kultūros renginių formatą – spektaklių, koncertų, skaitymų ir įvairių kultūrinių eksperimentų erdvę LRT PLIUS Scena. Premjeros svečias – šiuolaikinio šokio teatras „Aura“.

LRT kultūros turinio redaktorė Agnė Biliūnaitė pasakoja, kad LRT turėtų tapti dar viena kultūros erdve, pristatančia įdomiausius scenos reiškinius, todėl LRT PLIUS Scena – puiki galimybė bendradarbiauti profesionalaus meno kūrėjams ir visuomeniniam transliuotojui. 

„LRT žiūrovai yra įpratę matyti iš anksto nufilmuotus spektaklius – įrašus iš įvairių Lietuvos scenų. Dabar jie turės progą stebėti tiesioginę transliaciją, vykstančią iš LRT Didžiosios studijos. Tikiu, tai sulauks susidomėjimo, o mus įkvėps tokias transliacijos tęsti toliau“, – sako A. Biliūnaitė.

Grožio ir jo laikinumo temą atskleidžiantį šiuolaikinio šokio teatro „Aura“ spektaklį „Kaunas Zoo“ (choreografė Birutė Letukaitė) LRT PLIUS žiūrovai tiesiogiai išvys spalio 13-ąją, sekmadienį, nuo 18 val.

Valandą prieš – nuo 17.10 val. – LRT.lt portalo lankytojai galės stebėti tiesioginius pokalbius su kultūros bendruomenės nariais, atvykstančiais į LRT PLIUS Scenos premjerą. Pašnekesių tema – visuomeninio transliuotojo reikšmė kultūros kasdienybėje.