Myli – nemyli, serga – neserga

Darius ČIUŽAUSKAS

Nuo praėjusio penktadienio dviejų savaičių karantine uždaryti Raseinių gyventojai skaito laikraščius ir nesupranta, kas čia darosi.

Pirmuosiuose puslapiuose juos į šuns dienas deda sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, rypaudamas, jog visame Raseinių rajone epidemiologinė situacija yra labai prasta ir sergamumas dvigubai didesnis nei antrame pagal sergamumą šalies mieste (Radviliškyje). Todėl ministras niekaip negali suprasti, kodėl raseiniškiai taip vangiai testuojasi dėl koronaviruso. Net šalies valdžia primygtinai ragina vietinius tirtis, kad savivaldybės apskritai nereikėtų uždaryti.

Raseiniškiams baugu. Bet tik tol, kol neatsiverčia sporto puslapio. O jame rašoma, kad pirmasis Vilniaus „Riterių“ futbolininko Dominyko Barausko COVID-19 testas buvo melagingas. Tai paaiškėjo atlikus dar du testus. Kraujo tyrimas apskritai parodė, kad jis, nei yra, nei kada nors buvo užsikrėtęs „korona“.

Negana to, ir Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjui Žofriui Lovernui koronavirusas diagnozuotas neteisingai. Kad krepšininkas COVID-19 neužsikrėtė, parodė du pakartotiniai testai.

Daugiau skaitykite čia: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/vakaro_ziniu_redakcijos_skiltis/myli__nemyli_serga__neserga/