Mokesčių inspekcija ir „Sodra“ vienija pajėgas: gyventojus konsultuos kartu

Kauniečiai visus atsakymus į klausimus, susijusius su mokesčiais, galės gauti vienoje vietoje. Nuo lapkričio 3 d. „Sodros“ Kauno skyriuje dirbs Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistas, o mokesčių mokėtojai, atvykę į Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (Kauno AVMI) Gyventojų skyrių, galės gauti atsakymus į visus klausimus, susijusius su socialiniu draudimu. Tai – pilotinis gyventojų aptarnavimo tobulinimo projektas.

„Nuolat tobulindami savo elektronines paslaugas, kuriomis gyventojai vis aktyviau naudojasi, tuo pat metu turime išlikti dėmesingi ir tiems savo klientams, kurie atvyksta į aptarnavimo padalinius, užtikrinti, kad apsilankymo metu jie gautų reikalingus atsakymus. Manome, kad galimybė gauti visą reikiamą informaciją nevykstant į skirtingas institucijas taupys gyventojų laiką, leis mokesčių klausimus spręsti patogiau ir greičiau“, – sakė Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad daugeliu atvejų mokesčių mokėtojams kylantys klausimai yra susiję tiek su VMI, tiek su „Sodros“ kompetencijomis.

„Pastebime, kad dalis klientų – daugiausia smulkūs verslininkai, vykdantys veiklą pagal individualios veiklos pažymą ar įsigiję verslo liudijimus – apsilanko ir „Sodros“, ir mokesčių inspekcijos klientų aptarnavimo padaliniuose. Bendradarbiaudami tarpusavyje gyventojams padėsime taupyti laiką ir užtikrinti geresnės kokybės paslaugas. Tikimės, kad tai bus naudinga ir patogu visiems“, – teigia „Sodros“ Kauno skyriaus direktorė Jurgita Bumbulienė.

Vienas „Sodros“ darbuotojas gyventojus konsultuos Europos pr. 105 įsikūrusiame Gyventojų skyriuje, o Kauno AVMI specialistas dirbs „Sodros“ padalinyje, esančiame A. Mickevičiaus g. 42. Bendras interesantų aptarnavimas bus itin naudingas gyventojams, vykdantiems visų formų individualią veiklą. Svarbią informaciją visais mokestiniais ir „Sodros“ administruojamų  draudimo įmokų klausimais, gyventojai galės gauti vienoje vietoje ir taip lengviau susimokėti mokesčius ir įmokas.

Visais mokestiniais klausimais taip pat galima kreiptis VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882. Socialinio draudimo klausimais konsultuojama trumpuoju telefono numeriu 1883. Daugiau aktualios informacijos gyventojai gali rasti institucijų internetiniuose tinklalapiuose www.vmi.lt ir www.sodra.lt.

Šaltinis: www.musuraseiniams.lt