Metų nuotrauka – trumpai apie Lietuvą (VIDEO)

Turbūt kitokį apibūdinimą kokį parašė savo facebook paskyroje mūsų kraštietis , rašytojas Linas Bitvinskas šiuo metu būtų net sudėtinga rasti, tai kas vyksta pas mus. Susidaro įspūdis kad  mes visiški neišmanėliai ir mums tikrai reikia skubios pagalbos, gal net medicininės.

Metų nuotrauka – trumpai apie Lietuvą

Nežinau, kas ją padarė, bet jei manęs prašytų viena fotografija papasakoti apie šiuolaikinę Lietuvą – tai būtų ši. Man jau per gerklę lenda tos nuolatinės kalbos apie progresą, pasikeitimus, perspektyvas, kiek mes daug pasiekėm… Štai ji – realybė. Šioje šalyje nebėra vietos ne tik žmonėms, bet jau ir paukščiams. Tokio barbarizmo, vandalizmo ir tūpumo nemačiau net ir prie komunistų. Ir visa tai daroma ne kur nors užkampyje, o tiesiog miestų viduryje. Aplinkos ministras ir valdininkai mojuoja popieriukais – nėra įstatymų nėra reglamentavimo, mes darom teisingai. Ne įstatymų nėra, o Panevėžio ir Aplinkos ministerijos valdininkų galvose smegenų nebėra, padorumo nebėra, o krūtinėse sudėti partiniai skaitliukai kraują varinėja, o ne širdys. Jūs darote nusikaltimus. O tuos raudonlapius klevus, hamamelius ir tulpmedžius, susikiškite žinote kur… į savo sklypus.

Šiandien Gyvas miškas Panevėžyje, savivaldybė aiškinasi, kodėl paukščių perėjimo metu buvo pradėti medžių pjovimo darbai, reikalingas ministro įsakymas!

Laisvė gyventi? Ar laisvė savivalei?

Laisvės alėja…………..

Posted by Žemaitijos Televizija on 2019 m. gegužės 29 d., trečiadienis