Lyg ant sparnų žaidę raseiniškiai susidorojo su ,,Sūduva“

img_0002

Pergalių seriją Lietuvos vyrų aukščiausioje tinklinio lygoje pratęsė Raseinių ,,Norvelita“. Šeštadienį išvykoje žaidę Roberto Nekrašo auklėtiniai 3:0 (25:21, 25:18, 25:23) nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvą“ ir sustiprino savo pozicijas turnyro lentelėje.

Pirmąjį setą itin užsivedę pradėję raseiniškiai jau nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį. Varžovų klaidomis pasinaudoję ,,Norvelitos“ tinklininkai neleido varžovams priartėti ir išlaikė saugų pranašumą, leidusį išsiveržti į priekį 1:0 (25:21).

Po tokio netikėtumo sutrikę ,,Sūduvos“ tinklininkai antrajame sete nesugebėjo atsitiesti, o galingi Aurimo Mazūro kirčiai ir disciplinuotas žaidimas ginantis svečiams leido dar labiau įtvirtinti savo pozicijas ir pirmauti 2:0.

Trečiosios rungtynių atkarpos metu taktinį išsidėstymą aikštelėje pakeitę šeimininkai pradėjo kontroliuoti žaidimo eigą ir jau atrodė, kad rezultatas bus sušvelnintas. Vis dėlto varžovų manevrus perpratę ,,Norvelitos“ tinklininkai atsitiesė ir, laimėję setą 25:23, iškovojo pergalę 3:0.

,,Labai džiaugiuosi savo auklėtiniais“,- teigė vyriausiasis ,,Norvelitos“ treneris Robertas Nekrašas. ,,Tarp varžybų turėjome poros savaičių pertrauką, kurią puikiai pavyko išnaudoti tam, kad pagerintume susižaidimą ir vienas kito supratimą aikštelėje. Manau, kad šiandien pavyko surasti tinkamus žodžius, kurie itin užvedė komandą, todėl pirmuosius du setus žaidėme beveik be priekaištų. Pergalę lėmė tai, jog žaidėme itin disciplinuotai ir beveik nedarėme klaidų, kurių nepavykdavo išvengti ankstesnėse rungtynėse“,- pridūrė komandos treneris.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Aurimas Mazūras, pelnęs 15 taškų. Taip pat ,,Norvelitai“ taškus pelnė: Audrius Žagužauskas ir Aurimas Dyglys po 11, Audrius Knašas 7, Patrikas Stankevičius 5, Remigijus Vitkus 3.