Lukas Rimkus – Lietuvos jaunių stalo teniso čempionato nugalėtojas

Šalčininkuose šiandien vyko 2021 m. jaunių čempionatas. Šiandien žaidė vaikinai, jų buvo 32 iš įvairių Lietuvos miestų. Finale dėl čempiono titulo kovojo vilnietis Lukas Rimkus (tren. Artūras Orlovas, SM „Tauras“ ) ir Lukas Laketčenko (tren. Viktoras Frizelis, SM Šalčininkų A. Ratkevičiaus auklėtinis). Rezultatu 3:2 L. Rimkus nugalėjo ir tapo 2021 m. Lietuvos jaunių čempionu. Bronzos medaliu pasipuošė kaunietis Aleksandras Chmelevskis (tren. Romas Stankevičius, SM „Gaja“), įveikęs mažeikiškį Irmantą Daukontą (tren. Raimondas Jackevičius, Mažeikių SM).

Vaikinų dvejetų rungties čempionais tapo kauniečiai – Aleksandras Chmelevskis ir Rokas Kisielius (tren. Romas Ir Viktoras Stankevičiai, SM „Gaja“). Sidabro medaliais apdovanoti – Ignas Šišanovas (tren. Inga Kardauskaitė – Orlovienė, SM „Tauras“) ir Lukas Laketčenko. Trečia vieta dalinosi panevėžiečiai Gytis Knezius su Martynu Glodeniu (tren. Valdas Martinkus, Panevėžio SC) ir telšiškiai Marijus Jučinskas su Dovydu Petrausku (tren. Remigijus Gustys, Telšių SRC).

Čempionato vyr. teisėjas Viktoras Frizelis.

Lietuvos stalo teniso asociacija sveikina nugalėtojus ir prizininkus!