Lietuvos suaugusiųjų badmintono taurės varžybos

Lapkričio 16 dieną Panevėžyje vyko 14-osios Lietuvos badmintono taurės A, Cv ir Ds grupių 4-ojo baigiamojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 125 sportininkai iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Tauragės, Balbieriškio, Kretingos, Šakių, Biržų, Šiaulių, Kėdainių, Ignalinos, Prienų, Ukmergės ir Raseinių.

Ds grupės varžybose Raseiniams atstovavo Diana Valantinaitė ir Tomas Petrauskas. Puikiai varžybose žaidusi Diana Valantinaitė mišraus dvejeto kategorijoje, poroje su Biržų sportininku Remigijumi Šimoniu iškovojo pirmąją vietą, o moterų dvejeto kategorijoje, poroje su Diana Lube iš Vilniaus, iškovojo 3-ąją vietą.

Galutinėje įskaitoje po keturių etapų Ds grupėje Diana Valantinaitė moterų dvejeto kategorijoje iškovojo 2-ąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu, o mišraus dvejeto kategorijoje laimėjo 3-ąją vietą ir laimėjo bronzos medalį.