Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono Raseinių skyriaus specialistė Dalia Selvenienė supažindino gimnazistus su įstaigos veikla

2019 metų kovo 22 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje  vyko karjeros diena. Papasakoti apie savo darbą į mokyklą buvo pakviesti įvairių profesijų atstovai.

Sėkminga profesinė veikla ir karjera prasideda nuo tinkamo profesijos pasirinkimo, savo interesų, norų ir galimybių įvertinimo bei realybės supratimo. Norint pasirinkti mėgstamą ir tinkančią profesiją, reikia pakankamai gerai pažinti save, savo polinkius, charakterio ypatumus, žinoti profesijų pasaulį, jų įvairovę ir reikalavimus dirbančiam žmogui.

 Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono Raseinių skyriaus specialistė Dalia Selvenienė supažindino gimnazistus su įstaigos veikla.

Moksleivius pareigūnė taip pat supažindino su Probacijos tarnybos uždaviniais, profesijos ypatumais.  Mokiniai sužinojo, kokias funkcijas atlieka Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono Raseinių skyrius, kokios įstaigos ruošia darbuotojus, kokie reikalavimai keliami asmenims, norintiems rinktis šią profesiją, kokias savybes reikia turėti norint tapti probacijos pareigūnu.