Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Lenkeliuose

Kovo 11 – ąją, Lietuvos nepriklausomybės atgavimo dieną, į Lenkelių kaimo bendruomenės namus rinkosi kilnojamosios bibliotekėlės skaitytojai. Tokią neeilinę dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Milašaičių filialo vyresn. bibliotekininkė Violeta Jarilinienė ne tik atvežė savo skaitytojams visą lagaminą dąr nematytų knygų ir neskaitytų žurnalų. Šią dieną buvo numatytas turiningas renginys – viktorina „Šalis ta – Lietuva vadinasi“ apie Lietuvos istoriją, gamtą, kalbą ir literatūrą.

Daugiausiai teisingų atsakymų į viktorinos klausimus atsakiusiai Zitai Neverdauskienei vyresn. bibliotekininkė Violeta Jarilinienė įteikė itin brangią, simbolinę dovaną – Lietuvos valstybinę vėliavą. Savo ruožtu Lenkelių kilnojamosios bibliotekėlės skaitytojai savo mylimai bibliotekininkei įteikė padėką už kultūrinį gyventojų švietimą, renginių organizavimą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Džiugu, kad vis daugiau ne tik Lenkelių, bet ir aplinkinių kaimų gyventojų tampa kilnojamosios bibliotekėlės skaitytojais, aktyviau dalyvauja organizuojamuose kultūriniuose renginiuose, sporto varžybose, akcijose, talkose, vis dažniau pabendrauja tarpusavyje, aptaria problemas ir pasidžiaugia nuveiktais darbais.

Lenkelių kaimo bendruomenės narė Jolanta Gudeikytė