Lietuvos badmintono taurės varžybos

dsc_0058-1

Gruodžio 3 dieną Tauragėje ir Klaipėdoje vyko 12-osios Lietuvos badmintono taurės Bj, Cj ir Dj grupių 2-ojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 112 sportininkų iš Klaipėdos, Kauno, Tauragės, Vilniaus, Kretingos, Šakių, Kelmės, Ignalinos, Mažeikių ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 15 sportininkų. Cj grupėje sėkmingiausiai žaidė Justas Balsys ir Ignas Račas, jie berniukų dvejeto kategorijoje iškovojo 3-ąją vietą.

Dj grupėje puikiai žaidė Deividas Paškevičius jis iškovojo dvi 1-ąsias vietas: berniukų vieneto varžybose ir dvejeto varžybose poroje su Eividu Vaitkumi. Mergaičių dvejeto varžybose Smiltė Mauragytė poroje su Dominyka Butvydaite iš Tauragės iškovojo 2-ąją vietą, o Rusnės Vitkauskaitės  ir Saidos Micevičiūtės dvejetas iškovojo 3-ąją vietą.