Lietuvos badmintono taurės varžybos

Rugsėjo 23 dieną Tauragėje ir Vilniuje vyko 13-osios Lietuvos badmintono taurės Bj, Cj ir Dj grupių 1-ojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 86 sportininkai iš Klaipėdos, Kauno, Tauragės, Vilniaus, Kretingos, Šakių, Kelmės, Balbieriškio ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 16 sportininkų. Bj grupėje sėkmingiausiai žaidė Greta Šukutytė ir Lukas Puišys, jie mišraus dvejeto kategorijos varžybose laimėjo 1-ąją vietą, o Justo Balsio ir Justo Zybarto dvejetas iškovojo 3-ąją vietą.

Cj grupėje puikiai žaidė Aistė Valantinaitė, kuri iškovojo dvi 1-ąsias vietas mergaičių vieneto ir dvejeto varžybose (poroje su Evelina Karlikauskyte). Evelina Karlikauskytė mergaičių vieneto varžybose iškovojo 3-ąją vietą. Deividas Paškevičius vaikinų vieneto ir dvejeto kategorijose (poroje su Ignu Raču) iškovojo 2-ąsias vietas. Ignas Račas vaikinų vieneto kategorijoje iškovojo 3-ąją vietą, o Justas Pocius vaikinų dvejeto kategorijoje (poroje su Jonu Maziliausku iš Kelmės) iškovojo 3-ąją vietą.

Dj grupėje mergaičių vieneto ir dvejeto varžybose Justė Linkutė iškovojo 2-ąsias vietas.