Lietuvos badmintono taurės varžybos

Gegužės 13 dieną Vilniuje vyko 12-osios Lietuvos badmintono taurės Dj grupės 4-ojo baigiamojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 60 sportininkų iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Balbieriškio ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 7 sportininkai. Puikiai sekėsi žaisti Deividui Paškevičiui, kuris vaikinų vieneto ir vaikinų dvejeto varžybose, poroje su Justu Pociumi, iškovojo 2-ąsias vietas.

Susumavus 2016-2017 metų 4-ų etapų Dj grupės rezultatus Deividas Paškevičius vaikinų vieneto kategorijoje iškovojo 1-ąją vietą, jis buvo apdovanotas 12-osios Lietuvos badmintono taurės Dj grupės varžybų nugalėtojo taure. Galutinėje įskaitoje vaikinų dvejeto kategorijos varžybose Deividas Paškevičius iškovojo sidabro medalį, o Justas Pocius laimėjo bronzos medalį. Susumavus rezultatus mergaičių vieneto varžybose Rusnė Vitkauskaitė užėmė antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu. Taip pat sidabro medaliais pasipuošė Saida Micevičiūtė ir Rusnė Vitkauskaitė, kurios  mergaičių dvejeto  varžybose užėmė antrąją vietą. Trečiąją vietą mergaičių dvejeto varžybose užėmė Smiltė Mauragytė ir Goda Lukoševičiūtė, jos buvo apdovanotos bronzos medaliais.