Lietuvos badmintono taurės varžybos

Lapkričio 26 dieną Vilniuje vyko 17-osios Lietuvos badmintono taurės Dj grupės ketvirtojo baigiamojo etapo varžybos.

Raseiniams atstovavo 7 sportininkai. Puikiai sekėsi Loretai Radavičiūtei ir Aistei Vasiliauskaitei. Merginų dvejeto varžybose Loreta ir Aistė iškovojo 1-ąją vietą, o merginų vieneto varžybose Loreta Radavičiūtė iškovojo 3-ąją vietą. Nojus Danusas vaikinų vieneto varžybose laimėjo 2-ąją vietą, o vaikinų dvejeto varžybose Nojus Danusas ir Dovydas Siniakovas iškovojo 3-ąją vietą.

Galutinėje įskaitoje po 4 etapų Loreta Radavičiūtė tapo Dj grupės merginų vieneto ir dvejeto varžybų nugalėtoja. Aistė Vasiliauskaitė merginų dvejeto galutinėje įskaitoje taip pat laimėjo 1-ąją vietą. Nojus Danusas vaikinų vieneto ir dvejeto varžybų galutinėje įskaitoje užėmė 2-ąsias vietas. Dovydas Siniakovas galutinėje įskaitoje po 4 etapų vaikinų dvejeto kategorijos varžybose užėmė 3-ąją vietą.