Laukiame pasiūlymų dėl senosios Raseinių miesto autobusų stoties

UAB „Raseinių autobusų parkas“ ir Raseinių rajono savivaldybė kviečia Raseinių miesto ir rajono gyventojus, verslo įmonių atstovus pateikti savo idėjas ir pasiūlymus dėl Vilniaus g. 91, Raseiniai esančios senosios autobusų stoties pastatų ir sklypo panaudojimo galimybių.

   Atkreipiame dėmesį, jog, atsižvelgiant į tai, kad minėtas objektas yra Raseinių miesto centrinėje dalyje, prie pagrindinės miesto gatvės, išnuomojant ar parduodant sklype esančius senosios autobusų stoties ir kitus sklype esančius statinius, būtų keliami architektūriniai reikalavimai:

1. Stoties pastatas (esamas plotas 101 m²) – nuomininkas ar pirkėjas privalės pakeisti paskirtį. Jei paskirtis bus keičiama nevykdant statybos darbų, arba vykdant tik remonto darbus bus keliami minimalūs estetiniai-architektūriniai  reikalavimai pastato išorei, spalviniam sprendimui, medžiagiškumui ir teritorijos sutvarkymui. Atskirai reikės susiderinti iškabas ir reklamą.

Atliekant rekonstravimo arba naujos statybos darbus bus rengiami specialieji architektūros reikalavimai, kuriuose bus reikalavimas išlaikyti Vilniaus g. užstatymo liniją, reikalavimai bus išduodami tik pateikus projektinius pasiūlymus (vizualizacijas). Pastatų apdailos medžiagoms taip pat bus keliami aukšti kokybiniai, estetiniai reikalavimai.

2. Tualetų pastatas (esamas plotas 108 m²) – galima nuoma ar pardavimas su būtina rekonstravimo sąlyga arba griovimas. Jei pastato paskirtis būtų keičiama atliekant rekonstravimo arba naujos statybos darbus, bus rengiami specialieji architektūros reikalavimai, kurie bus išduodami tik pateikus projektinius pasiūlymus (vizualizacijas).

3. Šaligatviai – būtinas sklypo ribose esančių šaligatvių atnaujinimas.

4. Aikštelė – šiuo metu numatyta kaip taksi, svečių autobusų ir automobilių aikštelė. Jei atsiras norinčių pirkti ar nuomotis visus sklype esančius statinius ir sklypą maksimaliai statybai, aikštelei gali būti keliami reikalavimai dėl bendrų parkavimo vietų.

5. Sklypas (esamas plotas 2517 m²) – pagal patvirtintą detalųjį planą sklypo paskirtis  – kita. Naudojimo būdas – komercinės paskirties objektų teritorijos (prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos), visuomeninės paskirties teritorijos (administracinių pastatų statybos).

Leistinas pastatų aukštis iki 16 m (4-5 aukštai). Užstatymo tankumas 80% (2013 m²), intensyvumas 1,6 (4027 m²). Planuojamas želdynų plotas 15% (378 m²).

Pasiūlymų dėl senosios autobusų stoties, esančios Vilniaus g. 91, Raseiniai, pastatų ir sklypo panaudojimo galimybių (trumpai aprašant idėją ir nurodant jai įgyvendinti reikalingą turto valdymo būdą, t.y. nuoma ar pardavimas) laukiame iki 2016 m. kovo 1 d. UAB „Raseinių autobusų parkas“ elektroniniu paštu autobusai@raseiniai.lt.

Šaltinis: www.raseiniai.lt

no images were found

4 thoughts on “Laukiame pasiūlymų dėl senosios Raseinių miesto autobusų stoties

  1. Tik ismeskit tuos skudurinius…. Geda raseiniam… Visur skudurai… Kazkokie baraklynai….siaubu siaubas….. verslo- turizmo centra darykit, pramogu centra vaikams, kad butu kur ateiti pramogauti Ar gimimo diena atsvesti…. Dieve ideju milijonai…. Boulingas, bet kas ….

  2. geriau kokia jaukia kavinuke belaukiantiems keleiviams , kaip, kad buvo Kaune manau tai butu geriausia , o ir tualetus galima ir normaliu pastatyti dabar siaubas geda tokius tureti.

  3. As siūlyčiau nediduka kino teatra padaryti tikrai būtų lankoma vieta ne tik jaunimui bet ir garbaus amžiaus seniorams 🙂

  4. O aš manau, kad tai puiki vieta atidaryti McDonald restoraniuką. Ir vietiniams būtų gerai, ir pravažiuojantys užsuktų. 🙂

Comments are closed.