Kviečiame į Saugesnio interneto savaitės renginius rajono bibliotekose

Saugesnio interneto savaitės renginiai  vasario 4-9 dienomis vyks Raseinių viešojoje bibliotekoje ir Gruzdiškės, Kalnujų, Sujainių, Nemakščių, Šiluvos, Žaiginio, Pašaltuonio, Vosiliškio, Girkalnio, Pryšmančių, Berteškių, Katauskių, Pramedžiavos, Betygalos filialuose.

Juose laukiame ir pradinukų, ir vyresnių klasių moksleivių, ir suaugusiųjų.

Pačius mažiausius pakviesime į interaktyvias veiklas „Nuotraukų skelbimas internete“, „Saugių slaptažodžių dirbtuvės“, „Laikas prisijungus ir atsijungus“, žaisime žaidimą „Sugalvok“. Per šiuos užsiėmimus diskutuosime, kokias nuotraukas ir kodėl galima skelbti internete, mokysimės kurti saugius slaptažodžius bei turėsime progos įsitikinti, kiek daug įdomaus galima veikti ir be kompiuterio, planšetės ar mobilaus telefono.

Žaidimas „Sugalvok“ privers pasukti galvą ir prisiminti kuo daugiau žodžių internetui apibūdinti.

Taip pat kviesime pažaisti simuliacinį žaidimą „Geresnis internetas – visų mūsų atsakomybė!”, pritaikytą skirtingo amžiaus vaikams bei paaugliams. Pasakosime istoriją ir rinksimės tolimesnį jos tęsinį, drauge diskutuodami, kokių rezultatų gali sulaukti istorijos herojus, pasirinkęs vieną iš kelių galimų elgesio variantų.

Suaugusiems Saugaus interneto savaitės lankytojams skirtos temos „Saugesnis internetas: privatumo ir asmens duomenų apsauga“ ir „Išmanus ir saugus „Gmail“ e. pašto naudojimas“.

Saugesnio interneto savaitės metu vyks jaunuoliams skirta diskusija su šalies „blogeriais“ ir „influenceriais“ – ją bus galima stebėti ir internetu.

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės renginius klauskite mūsų bibliotekoje, ieškokite interneto svetainėsewww.draugiskasinternetas.lt bei www.prisijungusi.lt

Šiemet Saugesnio interneto savaitė yra viena iš praėjusiais metais startavusio projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų.