Krepšininkų savaitgalis – pergalė ir apmaudus pralaimėjimas

Praėjusią savaitę Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ krepšininkai sužaidė dar dvi rungtynes. Penktadienį į ,,Karpynės“ areną atvyko Vilniaus ,,Rivilė – Stekas“ komanda, o šeštadienį raseiniškiai keliavo į Biržus. Namuose pavyko iškovoti pergalę, tačiau išvykoje buvo patirtas apmaudus pralaimėjimas. Šiuo metu ,,Raseiniai“ turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą (12 pergalių ir 8 pralaimėjimai).

Pirmajame rate Vilniuje prieš ,,Rivilė – Stekas“ komandą ,,Raseinių“ krepšininkai buvo pasiekę pergalę 14 taškų skirtumu, tad šeimininkai nebuvo linkę atiduoti pergalės ir namų arenoje. Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko ryškiau atitolti nuo varžovų, tačiau po didžiosios pertraukos raseiniškiai vis didino savo pranašumą ir ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo 17 taškų persvara (64:47). Įgiję solidų pranašumą šeimininkai per anksti atsipalaidavo, tuo pasinaudoję varžovai dėka tolimų metimų atkūrė rungtynėse intrigą ir likus žaisti 4 minutes komandas teskyrė 3 taškai 64:61. Visgi raseiniškiai rungtynių pabaigoje žaidė tiksliau ir džiaugėsi pergale 78:69.

„Raseinių“ komandai Gediminas Butkus pelnė 22 taškus, Simonas Andraitis – 15, Benas Ilevičius – 11 ir Jonas Levickas – 10.

Antras savaitgalio rungtynes Raseinių krepšininkai žaidė išvykoje prieš turnyrinės lentelės kaimynus Biržų ,,Biržai – KKSC“ komandą. Krepšininkai rungtynes pradėjo itin nerezultatyviai, sužaidus 4 minutes abi komandos tebuvo pelniusios po 2 taškus. Vėliau abi ekipos įsibėgėjo ir po pirmojo kėlinio 3 taškų persvara pirmavo šeimininkai (19:16), tačiau prieš didžiąją pertrauką 4 taškais jau pirmavo raseiniškiai (30:34). Trečiajame kėlinyje ,,Raseinių‘‘ krepšininkų puolimas strigo, per kėlinį pelnyti tik 8 taškai, tai leido varžovams panaikinti turėtą deficitą ir besibaigiant kėliniui pirmauti 5 taškų persvara. Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui šeimininkai sužaidė geresnę atkarpą ir įgijo 8 taškų pranašumą, nors raseiniškiai ir priartėjo prie varžovų tačiau pergale 65:64 džiaugėsi biržiečiai.

Šiuose rungtynėse „Raseinių“ komandai Benas Ilevičius pelnė 14 taškų, Jonas Levickas – 12, Simonas Andraitis – 11.

Kitą savaitę raseiniškiai abi rungtynes žais išvykoje, sausio 31 dieną Kaune su puikią formą demonstruojančiais ,,Omegos“ krepšininkais, o vasario 1 dieną kaimyninėje Kelmėje lauks kelmiškių iššūkis.