Krepšininkų pergalių serija nutrūko namuose

Gruodžio 14 dieną „Raseiniai“ namuose priėmė jauną ir ambicingą LCC tarptautinio universiteto komandą. Rungtynėse netrūko atkaklios kovos, tritaškių lietaus, o pergalė atiteko svečiams iš Klaipėdos.

Sužaidus vos kelias pirmojo kėlinio sekundes, varžovai taškų sąskaitą atidarė taikliu tritaškiu. Visą laiką komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po pirmo kėlinio „Raseiniai“ turėjo minimalią dviejų taškų persvarą (23-21). Antrajame kėlinyje pataikę du tritaškius iš eilės varžovai persvėrė rungtynių rezultatą (23-27). Rungtynėse ir toliau netrūko įnirtingos kovos, kuri vyko taškas į tašką. LCC tarptautinio universiteto komanda vieną po kito į krepšį siuntė taiklius tritaškius, tačiau kėlinio pabaigoje „Raseinių“ komandos žaidėjai Simas Andraitis ir Gediminas Butkus atsakė tuo pačiu. Po rezultatyvios paskutinės atakos šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami trijų taškų persvarą (43-40). Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko inirtinga kova, tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo LCC studentai, kurie įgijo 8 taškų persvarą (54-62). Netrukus raseiniškių atakas sėkmingai užbaigdavo komandos kapitonas Darius Gricius ir šeimininkams pavyko ne tik panaikinti atsilikimą, bet ir persverti rezultatą (67-66). Ketvirto kėlinio pradžioje ir toliau vyko lygiaverčių
varžovų kova, tačiau vėliau klaipėdiečiams pavyko sėkmingai stabdyti raseiniškių atakas ir perimti rungtynių kontrolę į savo rankas. Po spurto 11-0 LCC studentai įgijo dviženklę persvarą 82-71. Po šios nesėkmingos atkarpos ,,Raseinių“ krepšininkams nebepavyko grąžinti intrigos į rungtynes, nuaidėjus finalinei sirenai švieslentėje degė raseiniškiams nepalankūs skaičiai, kurie skelbė LCC
komdos pergalę 82-90. Tai buvo pirmasis ..Raseinių“ komandos pralaimėjimas namuose.

„Raseinių“ gretose dviženklį taškų skaičių pelnė šeši žaidėjai: Jonas Levickas (16 tšk.), Antanas Montrimavičius (16 tšk.), G. Butkus (13 tšk.), D. Gricius (11 tšk.), S. Andraitis (11 tšk.), Rokas Čepanonis (10 tšk.).

Kitą savaitgalį „Raseiniai“ žais dvejas rungtynes Regionų krepšinio lygoje. Pirmasis susitikimas vyks gruodžio 21 dieną 18:30 valandą Karpynės sporto komplekse prieš VDU universiteto komandą. Antrasis iššūkis laukia gruodžio 22 dieną 14 valandą, Tauragėje, kur raseiniškius priims „Fortūna-Agava“.