Krepšininkai tradiciškai iškovojo dar vieną pergalę

Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ krepšinio komanda sužaidė dar dvi rungtynes. Išvykoje iškovota pergalė prieš Kretingos ,,Kretingą“, tačiau namuose pralaimėta Kelmės ,,Kelmė“ komandai. Šiuo metu raseiniškiai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 7 vietoje (iškovotos 4 pergalės ir patirti 4 pralaimėjimai). Čempionate, kuriame varžosi 16 komandų pirmauja Vilkaviškio ,,Perlas“ iškovojęs visas 9 pergales.

Lapkričio 22 dieną raseiniškiai Kretingoje sužaidė permainingas rungtynes. Susitikimą taikliu metimu pradėjo Jonas Levickas, tačiau netrukus varžovai atsakė tuo pačiu. Vėliau Raseinių ,,Raseiniai“ komanda ėmė rodyti puikų žaidimą, kretingiškiams neleido net 6 minutes pelnyti taškų ir likus žaisti iki pirmo kėlinio pabaigos trims minutėms jau pirmavo solidžiu skirtumu 17:2. Tačiau kretingiškiai neketino nuleisti rankų ir per antrąjį ir trečiąjį kėlinį panaikino turėtą deficitą. Ketvirtajame kėlinyje vyko itin atkakli kova, pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, tačiau raseiniškiai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 80:76.

,,Raseinių“ gretose rezultatyviausiai žaidė Gediminas Butkus pelnęs 27 taškus, J.Levickas – 15, Antanas Montrimavičiu – 13.

Šeštadienį raseiniškiai namuose susitiko su Kelmės „Kelmė“ komanda. Kiek sėkmingiau rungtynes pradėję svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 15:21. Šešių taškų persvara išliko ir prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui. Šiose nervingose rungtynėse lemiamais momentais šaltakraujiškiau ir tiksliau žaidė „Kelmės“ krepšininkai, kurie rungtynių pabaigoje atitrūko nuo šeimininkų ir džiaugėsi pergale 91:74.

„Raseinių“ komandai G. Butkus pelnė 18, Arminas Beišys, Darius Gricius ir Antanas Montrimavičius po 11 taškų.

Kitas rungtynes ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube raseiniškiai žais lapkričio 29 dieną prieš Kauno r. ,,Omegos“ komandą. Atvykite palaikyti ir padėkite krepšininkams iškovoti pergalę!