Krepšininkai pirmąjį etapą baigė dramatiška pergale

Prieš didžiąsias metų šventes Regionų krepšinio lygos (Malsena-RKL) čempionate Raseinių ,,Raseiniai“ krepšininkai namų arenoje susitiko su Kauno KTU komanda. Kelis pastaruosius sezonus kauniečiai varžėsi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate, nors ir su pakitusia sudėtimi, tačiau nemažiau ambicingais krepšininkais atvykusi studentų komanda metė rimtą iššūkį raseiniškiams.

Pirmąsias šešias pirmojo kėlinio minutes svečiai diktavo rungtynių sąlygas ir pirmavo dviženkle taškų persvara – 6:20. Tačiau vėliau traumų išretintiems raseiniškiams pavyko sėkmingai stabdyti varžovų atakas ir kėlinio pabaigoje po tikslių Gvido Kačiušio, Simono Andraičio bei Arminno Beišio metimų rezultatas tapo lygus 22:22. Antrajame ketvirtyje šeimininkų puolimas nestrigo – pelnyti 26 taškai ir prieš didžiąją pertrauką varžovai turėjo 7 taškų deficitą – 48:41.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau vyko atkakli kova. Triukšminga atmosfera bei taškas į tašką besiklostančios rungtynės kėlė didelę įtampą ne tik žaidėjams ar treneriams, bet ir teisėjams. Rungtynių pabaigoje dažnai raseiniškių atakų smaigalyje atsidurdavęs Benas Ilevičius taikliu tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį 91:88. Tačiau KTU komanda į tai atsakė dviem tritaškiais metimais ir likus žaisti 3 sekundes atsidūrė per žingsnį nuo pergalės, tačiau šaltakraujiškas Antano Montrimavičiaus metimas lygino rungtynių rezultatą 94:94 ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Raseinių ,,Raseiniai“ komandai tai buvo jau trečiasis pratęsimas per pastarąsias keturias rungtynes ir šįkart šeimininkai per papildomas penkias minutes neleido varžovams pagalvoti apie pergalę, laimėjo pratęsimą 18:3, o rungtynes – 112:97. Šiomis rungtynėmis raseiniškiai baigė pirmąjį etapą, kuriame iškovojo 9 pergales ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą.