Kontrastingas krepšininkų pasirodymas RKL čempionate

Regionų krepšinio lygos („Malsena–RKL“) rungtynėse Raseinių „Raseiniai“ komanda namuose 103:80 užtikrintai nugalėjo Biržų ,,Biržai – KKSC“ krepšininkus. „Raseiniai“ susitikimą pradėjo 4 taškais be atsako, tačiau svečiai nepasimetė ir dažniausiai atakuodami iš tolimų nuotolių neleido šeimininkams atitrūkti. Besibaigiant pirmajam kėliniui biržiečiai pelnė 7 taškus be atsako ir atitrūko 17:23. Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu varžovų tritaškiu ir raseiniškiai turėjo 7 taškų deficitą (19:26). Tačiau tuomet Benas Ilevičius mesdamas tolimą metimą išprovokavo pražangą, realizavo baudos metimus ir taip pradėjo puikią raseiniškių atkarpą, kurią vėliau lydėjo du taiklūs Gvido Kačiušio dvitaškiai bei trys taiklūs Dariaus Griciaus tritaškiai metimai. Tad per šias tris minutes ,,Raseinių“ krepšininkai varžovams neleido rinkti taškų, patys pelnė 16 ir perėmė rungtynių kontrolę pirmaudami 35:26. Po šios puikios atkarpos ir toliau raseiniškių puolimas nestrigo ir po Armino Beišio tolimo metimo komandas jau skyrė solidi persvara 51:36.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkai ir toliau puikiai atakavo krepšį ir nuolat didino atotrūkį, kuris besibaigiant trečiajam kėliniui pasiekė 26 taškų ribą (85:59). Ketvirtajame ketvirtyje nekilo abejonių kas laimės šias rungtynes, raseiniškių gretose pasirodė ir jaunieji krepšininkai – Vaidas Žiauberis ir Domantas Strimilas, pastarojo aktyvūs veiksmai puolime baigėsi sėkmingu prasiveržimu ir taikliu dvitaškiu metimu, kuriuo itin džiaugėsi ne tik komandos draugai, bet ir susirinkę žiūrovai bei ,,Next Step“ šokėjos.

Nugalėtojų ekipoje net šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, Gediminas Butkus – 15, D. Gricius – 14, B. Ilevičius – 13, G. Kačiušis – 12, Antanas Montrimavičius – 11, Jonas Levickas – 10.

Visiškai kitaip ,,Raseinių“ komandai susiklostė išvykos rungtynės prieš Akmenės r. ,,Patriots – Cementas“ krepšininkus. Dar pirmajame kėlinuke aikštės šeimininkai pataikė 5 tolimus metimus iš 10, raseiniškių klaidas vertė lengvais taškais greitajame puolime ir sužaidus dešimt minučių pasiuntė varžovus į nokdauną (30:12). Per likusį dvikovos laiką „Raseiniai“ bandė pakilti ant kojų, tačiau visos pastangos kažką pakeisti nuėjo perniek, tuo tarpu persvarą išsaugoję „Patriots-Cemento“ krepšininkai džiugino savo žiūrovus gražiu žaidimu ir ištiksėjus pagrindiniam laikui šventė pelnytą pergalę rezultatu 89:76. Nesėkmingai susiklosčiusiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė A. Montrimavičius pelnęs 22, G. Butkus – 10 ir D. Gricius – 8 taškus.

Kitas rungtynes ,,Karpynės“ sporto ir laisvalaikio klube raseiniškiai žais lapkričio 23 dieną 16.00 valandą prieš Kelmės ,,Kelmė“ komandą. Krepšininkams labai reikalingas Jūsų palaikymas. Nebūkite abejingi, atvykite palaikyti Raseinių ,,Raseiniai“ komandos!