Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ nugalėtojai

Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė praėjusią savaitę dvi dienas keliavo po rajoną, aplankė 33 seniūnijų pasiūlytus objektus ir jau išrinko nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

   Visų šiemet konkursui pasiūlytų sodybų šeimininkai nepriekaištingai prižiūri ir gražina savo aplinką, visos konkursui pasiūlytos įmonės ir bendruomenės bei viešosios erdvės atrodo patraukliai, tačiau padiskutavę ir atidavę savo balsus labiausiai šiemet akį patraukusiems objektams, komisijos nariai išrinko konkurso nugalėtojus.

   Vertinimo grupės sprendimu, šiemet gražiausiai aplinką prižiūrinčia įmone pripažinta Viduklės seniūnijos Virgainių kaime įsikūrusi UAB „Viduklės briketai“, gražiausiu daugiabučio gėlynu išrinktas Raseinių seniūnijos Norgėlų kaimo Eglių g. 1 daugiabučio gėlynas, kurį puoselėja Baniai ir Juzikiai, gražiausiai bendruomenės namų aplinką prižiūri Betygalos seniūnijos kaimų bendruomenė „Saugailiai“, o gražiausia viešąja erdve šiemet pripažinta Šiluvos seniūnijos Zbaro kaimo poilsiavietė. Gražiausios gyvenvietės vardas šiemet atiteko Norgėlų kaimui, o gražiausiu vienkiemiu pripažinta Raseinių seniūnijos Paklanių kaimą puošianti Vilmos ir Sauliaus Norvilų sodyba. Gražiausios miestelio sodybos vardas atiteko šiluviškio Ramučio Janšausko sodybai, gražiausia kaimo sodyba pripažinta Irenos ir Rimanto Rasickų sodyba (Sujainių k., Paliepių sen.), o Raseiniuose gyvenančių Rasos ir Dainiaus Kačiušių sodyba pelnė gražiausios miesto sodybos vardą.

   Vertinimo grupei vadovavo Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, vertinimo grupės nariai: Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys ir to paties skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė, Tarybos ir mero sekretoriato viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Kristina Bendžiūtė ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ apželdinimo specialistė Danutė Anulienė.

   Apsilankymu metu kiekvienam konkurso-apžiūros dalyviui vertinimo grupės vardu nuoširdžiai dėkojo pirmininkė Gitana Rašimienė – už kuriamą grožį ir puoselėjamą aplinką, už galimybę pasigėrėti pavyzdingai tvankomomis erdvėmis ir pasisemti kūrybinių idėjų. Apžiūros metu kiekvienam konkurso dalyviui įteikta vertinimo grupės dovana – dekoratyvinis augalas, o nugalėtojai bus pagerbti ir apdovanoti rugsėjį, Raseinių rajono rudens šventės metu.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė