Kokia nauda iš pusiau veikiančio šviesoforo?

Internetinę Raseinių televiziją „Raseiniai TV“ pasiekė pasipiktinusio žiūrovo laiškas su nuotraukomis, kuriose matosi kaip veikia vienintelis mūsų mieste šviesoforas.

Pasak skaitytojo jau daugiau kaip savaitė Raseinių miesto šviesoforo žemesnėje sekcijoje atvažiuojant nuo „Maxima“ prekybos centro nedega raudona šviesa ir tai sukelia nepatogumų vairuotojams.

Aukščiau esančios sekcijos čia praktiškai nereikalingos nes jos skirtos tolimesniam atstumui, esant prieš sankryžą i jas žiūrėti yra sudėtinga ir nepatogu. Sunku kažką pasakyti apie jo priežiūrą, nes daug jo detaliu nuo kitu sekcijų yra nulaužyta stichijos pav. ( apsauginiai stogeliai nuo saulės virš lempų), šie jau metų metus nėra atstatyti į vietą, nors tai taip pat labai svarbi detalė ypač šviečiant saulei.

Raseiniuose anot specialistų turime patį moderniausia šviesoforą respublikoje, o ar jis atlieka savo funkcijas kaip turi atlikti, ar jis yra prižiurimas? Tai klausimas.

Kokia jūsų nuomonė apie tai, ar jums patogu naudotis šviesoforu?

2 thoughts on “Kokia nauda iš pusiau veikiančio šviesoforo?

  1. Nebuvo šviesoforo nebuvo kamščių. Netgi kai jis vienu tarpu neveikė ir tai pravažiavimas geresnis buvo. Šiaip tai iš viso reiktų uždaryti nusukimą iš Vilniaus gatvės į maximą. Jis sudarinėja didžiausius kamščius, nes vietoj to kad srautas važiuotų tiesiai, vienas sukantis į dešinę ir dar prieš tai turintis praleisti pėsčiuosius, užkemša ir stabdo visą juosta. Nesuprantu koks genijus tokia nesamonę sugalvojo, kai į maximos aikštelę galima patekti pro vaistinės aikštelę, ar netgi palikti pačioj vaistinės aikštelėj, kur keli žingsniai iki parduotuvės. Manau netgi toks sprendimas sumažintų kamčius apie 50 proc.

  2. Tai, kad jau nebeveikia ir raudona sekcija parvažiuojant nuo vaistinės ir sukant į Maironio g. Svarbu pastetė, o toliau pasisiuskit skaitosi…

Comments are closed.