Klaipėdoje vyko Lietuvos laisvųjų, moterų ir graikų-romėnų imtynių čempionatas, kuriose dalyvavo Raseinių imtynių sporto klubo “Lūšis”

Raseinių sporto centro imtynininkų komanda. Komandinėje įskaitoje Raseinių komanda iškovojo pirmą vietą, net keturi Raseiniškiai tapo čempionais: Titas Grišius (svorio kategorija iki 61 kg.), Andrius Žekas ( 65 kg.), Titas ir Andrius Lietuvos čempionais tapo penktą kartą, o Domantas Pauliuščenko (86 kg,) Lietuvos čempiono vardą iškovojo jau aštuntą kartą. Čempiono vardą iškovojo Modestas Mikolaitis svorio kategorijoje iki 125 kg.
     Atrąsias vietas iškovojo Titas Pijoraitis (74 kg.), Lukas Pauliuščenko (92 kg.), Edvinas Batavičius (97 kg.) ir Nedas Urniežius (125 kg.). Trečiąsias vietas iškovojo   Sporto centro direktorius Aivaras Žakaitis (74 kg.) ir Gvidas Narmontas (86 kg.).
   Moterų grupėje šauniai imtyniavo Viltė Žakaitytė (53 kg.), kuri užėmė trečią vietą.