Ketvirtajame kėlinyje Rasai susikrovė pergalingą pranašumą. Serija 0:2

Antrosiose Mezon NKL lygos ketvirtfinalio rungtynėse Vilniuje, antrą kartą per keturias dienas į kovą stojo šeimininkai Vilniaus  „Perlo“ ir Raseinių  „Rasai“ komandos. Serijoje iki trijų pergalių vilniečiai iki šių rungtynių atsilikinėjo 0:1.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie atsiplėšė keturiais taškais, tačiau į rungtynes greitai sugrįžę šeimininkai pirmąjį kėlinį sugebėjo laimėti 27:23. Antrajame ketvirtyje „Rasai“ greitai susirinko keturias komandines pražangas, o Giedrius Stankevičius ilgam atsisėdo ant suolo su keturiomis asmeninėmis pražangomis. Įsibėgėjusio Andriaus Aleksandrovo taiklūs tritaškiai metimai išvedė vėl į priekį svečius. Į aikštelę sugrįžęs Arnas Beručka pelnė 5 taškus be atsako ir išvedė į priekį„Perlo“ komandą. Itin permainingose rungtynėse, pirmaujanti komanda vėl pasikeitė ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant  „Perlo“ keturių taškų deficitui 42:46.

Kaip ir visos rungtynės, taip ir antroji pusė prasidėjo permainingai, tai viena tai kita komanda pirmavo, įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo vieno taško persvarą. Trečiame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi septynis kartus, o į lemiamą ketvirtį komandos pradėjo pirmaujant  Raseiniams 63:65.

Ketvirtąjį kėlinį kaip ir pirmose rungtynėse sėkmingiau žaidė  „Rasų“ klubas bei šventė pergalę. Per paskutinę minutę  „Perlo“ klubas sugebėjo pasivyti svečius ir sumažinti pranašumą iki vieno taško, tačiau paskutinis Arno Beručkos metimas skriejo pro šalį. Serijoje iki trijų pergalių  „Rasai“ pirmauja 0:2. Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį vyks Raseiniuose.

Perlas: Arnas Beručka 32 taškai, Lukas Kvedaravičius ir Tautvydas Pipiras pelnė po 10.

„Rasai“:Šarūnas Beniušis 21, Šarūnas Vingelis 18.