Kaune vyko Lietuvos suaugusių imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo Raseinių imtynių sporto klubo “Lūšis” imtynininkų komanda

Kaune vyko Lietuvos suaugusių imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo Raseinių sporto centro, Raseinių imtynių sporto klubo “Lūšis” imtynininkų komanda.

Andrius Žekas svorio kategorijoje iki 61 kg. tapo Lietuvos čempionu antrus metus iš eilės. Ši svorio kategorija yra dominuojanti Raseinių imtynininkų eilę metų. Toje pačioje svorio kategorijoje antrą vietą iškovojo Leandras Nutautas, o trečią Titas Grišius.

Taip pat antrąsias vietas iškovojo Dominykas Viliušis (79 kg.) ir Domantas Pauliuščenko (86 kg.), trečią Gvidas Narmontas (74 kg.).

Komandinėje įskaitoje Raseinių komanda užėmė trečią vietą į priekį praleidę Klaipėdos ir Šiaulių komandas. Nors su Šiaulių komanda surinkta vienodai taškų, Šiauliai iškovojo daugiau aukštos prabos medalių.