Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą Raseiniuose

Kontaktuodami su 53 savivaldybėmis bei Lietuvos krepšinio federacija, paaugliai rugpjūčio 10-31 dienomis aplankys daugybę šalies miestų ir miestelių, kuriuose kartu su komanda filmuos trumpą, palaikymą išreiškiantį, filmuką. Šiandien rugpjūčio 25 d. ši komanda lankėsi Raseiniuose.

Siekdami morališkai paremti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, Plungės jaunuoliai ėmėsi iniciatyvos iš rankų į rankas perduoti krepšinio kamuolį su rinktinės krepšininkų parašais. Antrąja religija Lietuvoje laikoma sporto šaka kasmet sukelia didžiulį gyventojų susidomėjimą, tad trokšdami dar labiau suvienyti tautą, plungiškiai ryžosi kilniai palaikymo akcijai.

Kiekvienai vietovei bus suteiktos 6 sekundės, o „permesti“ kamuolį ryšis tokie žymūs žmonės kaip Giedrius Titenis, Jevgenijus Šuklinas, Virgilijus Alekna, Vytautas Grubliauskas, Ugnė Šmitaitė, Juozas Storpirštis, Vidas Blekaitis ir kiti įvairių sporto šakų atstovai, savivaldybių merai.

Video įrašą žiūrovai galės išvysti socialiniuose tinkluose, internete bei televizijoje. Jame turėsime galimybę pamatyti nuostabias Lietuvos vietoves, kurios praturtins mūsų žinias apie nuostabų šalies kraštą. Kvietimo prisidėti prie palaikymo akcijos sulaukė Lietuvos Respublikos prezidentė bei kiti aukščiausi šalies vadovai, su kuriais yra nuolat kontaktuojama.

Kiekvienam miestui suteikdami keletą sekundžių bei galimybę nusifilmuoti, aktyvus Plungės jaunimas sumontuos filmuką, kaip vienas krepšinio kamuolys apskrieja Lietuvą.

Visą šalį apimantis projektas skirtas ne tik pramogai – plungiškiai į tai deda dideles viltis bei tikisi sulaukti visų gyventojų palaikymo. Tokiu poelgiu jaunuoliai nori parodyti, jog Lietuvos krepšininkai turi didžiulį gyventojų palaikymą, o vienas kamuolys gali suvienyti visą tautą.