Kalniškių k. esančioje atliekų priėmimo aikštelėje įrengta daiktų „Atiduotuvė“

Raseinių rajono savivaldybė kartu su VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centru (Kauno RATC) siekdama mažinti vartojimą ir išmetamų atliekų kiekį, siūlo gyventojams keistis daiktais.
    Į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelę, esančią adresu: Kalniškių k. 1, Raseinių sen., Raseinių r. sav. (buvęs Andrušaičių k.), atvežama ne tik visiškai sugadintų ir naudojimui netinkamų daiktų. Į aikštelę atvežti pakartotiniam naudojimui tinkami daiktai – nebetaps atlieka. Vieniems nebereikalingas daiktas gali atrasti vietą kito žmogaus namuose.
  Jei neturite poreikio ar galimybės įsigyti naują daiktą, kviečiame atvykti į aukščiau minėtą aikštelę ir surasti sau tinkamą/trūkstamą daiktą/us.
  Taip pat kviečiame gyventojus, jei turite nebenaudojamų/nereikalingų daiktų juos atvežti į šią aikštelę. Aikštelės operatoriai, įvertinę atvežtų daiktų (baldų, buitinės technikos, žaislų ir pan.) būklę ir jeigu būklė bus tinkama juos atidės į daiktų dalijimosi punktą „Atiduotuvė“.
   Atvykę į aikštelę teiraukitės operatoriaus apie turimus mainams daiktus.
   Taip prikelsite daiktą naujam gyvenimui ir prisidėsite prie vartojimo mažinimo!
  Dalijimosi daiktais paslauga – priėmimas ir išdavimas nemokamas. Daiktų rezervacija nevykdoma, pristatymo paslauga neteikiama. Kauno RATC garantijos nesuteikia ir neatsako už daiktų būklę ar kitas neigiamas pasekmes, atsiradusios po daiktų atsiėmimo iš „Atiduotuvės“. Prieš pradedant naudoti daiktą, būtina jį išvalyti ar kitaip dezinfekuoti, atsižvelgiant į daikto savybes.