Kalėdinis stalo teniso turnyras

Gruodžio 17 d. Raseinių Specialiosios mokyklos sporto salėje vyko jau tradiciniu tapęs Kalėdinis stalo teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 16 šios sporto šakos mylėtojų iš Raseinių, Viduklės, Ariogalos, Nemakščių, Kelmės, Jurbarko ir Skaudvilės. Prie teniso stalų vyko įnirtingos kovos, buvo daug aistrų ir emocijų, nes kiekvienas sportininkas turėjo kautis su 6 – 7 savo varžovais.

Sportinis meistriškumas ir sėkmė lėmė, kad finale kovėsi Ovidijus Milašauskas ir Antanas Žibas. Šį kartą Ovidijus rezultatu 3-0 įveikė savo priešininką ir tapo turnyro nugalėtoju. Dėl trečios vietos kovojo Valdas Antanavičius iš Viduklės ir Jurbarkiškis Rimantas Šleževičius, nugalėjo pastarasis ir užėmė trečiąją vietą. Tarp antrojo aštuonetuko dalyvių geriausiai sekėsi ir „paguodos“ taurę iškovojo Rolandas Povilauskas iš Ariogalos. Turnyre dalyvavo ir kartu su vyrais kovėsi Dalia Kundratavičienė iš Ariogalos, kuri įveikė du savo varžovus ir buvo apdovanota taure.

Prizininkų nuotraukoje iš kairės – Rolandas Povilauskas, Rimantas Šleževičius, Ovidijus Milašauskas, Antanas Žibas ir Dalia Kundratavičienė.

Turnyro organizatorius ir varžybų vyr. teisėjas stalo teniso klubo „Raseiniai“ prezidentas Romualdas Morkevičius