Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Lenkelių kaimo bendruomenėje

Šventiniu šurmuliu ir gera nuotaika Lenkelių kaimo bendruomenės vaikučiai, jų tėveliai ir seneliai gruodžio 18 dienos popietę pasitiko Kalėdų Senelį su pilnu maišu saldainių ir dovanėlių. Kalėdų Senelis mostelėjo savo stebuklinga lazda ir įžiebė aikštėje prie bendruomenės namų papuoštą tikrą eglutę, kuri suspindo visomis savo lemputėmis. Čia skambėjo muzika, šventės dalyviai šoko, dainavo, žaidė. Kalėdų Senelis ir Snieguolė Asta į ratelį kvietė ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius, senelius.

Dovanų Kalėdų Senelis veltui nedalino. Kiekvienas vaikas privalėjo parodyti, ko išmoko mokykloje arba namuose per praėjusius metus. Vieni deklamavo eilėraštukus, kiti dainavo, o už tuos, kurie buvo dar per maži demonstruoti savo talentus, turėjo pasirodyti tėveliai. Dar prieš šventę tėveliai pasistengė ir parengė originalią Kalėdinę dekoraciją – šiauduose „įkalino“ Grinčą, kuris norėjo pavogti Kalėdas.

Džiugu, kad į šią tradicinę šventę nuolat susirenka gausus būrys vietinių gyventojų ir atvykusiųjų. Tikimės, kad įžiebta Kalėdų eglutė atneš visiems daug džiaugsmo, sveikatos ir geros nuotaikos.

Lenkelių kaimo bendruomenės narė Jolanta Gudeikytė