Jonavos „Petrochema – Dextera“ sutriuškinta Raseiniuose

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame reguliaraus čempionato etape patyrė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (13-17) krepšininkai Raseiniuose 75:98 (23:27, 22:28, 13:17, 17:26) nusileidę šeimininkų „Rasų“ (11-19) ekipai.

Nors „Petrochemos-Dexteros“ gretose į rikiuotę sugrįžo Tadas Sebežiovas, bet mače su „Rasais“ jonaviečiai itin prastai atakavo varžovų krepšį. Dvitaškius Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai realizavo 39 proc. tikslumu (28/71), tritaškius – 31 (7/22), baudų metimus – 52 (12/22).

Pirmieji į priekį rungtynėse Raseiniuose išsiveržė šeimininkai, kurie sužaidus pirmąją pusę pirmojo kėlinio pirmavo 7 taškų persvara (8:15). Susikrauti didesnį pranašumą „Rasams“ neleido ketvirčio pabaigoje Ričardo Verbicko ir Tado Sebežiovo pataikyti tolimi metimai (23:27).

Antrajame kėlinyje jonaviečiams pavyko išsiveržti į priekį keturių taškų persvara, kurią išlaikė iki kėlinio vidurio (43:39). Tiesa, tuomet nedovanotinai dažnai klysti pradėję svečiai greitai prarado iniciatyvą, o „Rasų“ ekipa, spurtavusi net 16:2, ketvirtį užbaigė turėdama dviženklę persvarą (45:55).

Trečiajame kėlinyje stabilizuoti rungtynių eigą siekę Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai po Vytauto Kružiko dvitaškio sumažino atsilikimą iki penkių taškų (52:57). Visgi tai buvo viskas, ką pavyko sukurti „Petrochemai-Dexterai“, šeimininkų gretose puolime į priekį komandą vedęs Valdemaras Savostjanovas sugrąžino komandai apčiuopiamą pranašumą (58:72).

Vaizdas Raseiniuose nepasikeitė ir ketvirtajame susitikimo kėlinyje. Puolime strigę jonaviečiai nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą ir rungtynių pabaigoje komandas jau skyrė daugiau nei 20 taškų skirtumas. Mačą „Rasai“ laimėjo 75:98.

„Petrochema-Dextera“: Henrikas Vorotnikovas 20, Karolis Šarukas 14, Ričardas Verbickas 13, Tomas Milinskas 12.

„Rasai“: Vilius Šumskis 23, Gabrielis Motonas 21, Žydrūnas Kelys 15, Valdemaras Savostjanovas 13, Darius Gricius 11.