Jonavoje vykusiame Baltijos šalių MMA čempionate puikiai pasirodė sporto klubo Pantera komanda

Gegužės 22 d. Jonavos sporto Arenoje įvyko Baltijos šalių MMA čempionatas, kurio organizatorius – sporto klubas „Faiteris“ ir LMMAF. Varžybose dalyvavo 176 dalyviai iš 32 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į čempionatą atvyksta vis daugiau dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Marijampolės, Prienų, Druskininkų ir kt. Tai rodo, kad MMA sportas tampa vis populiaresnis. Čempionate dalyvavo gausi Estijos komanda, kurios atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais.

Vaikai iki 14 m. kovojo ant tatamio. Jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių MMA kovų vyko ir kovos pagal kikbokso taisykles. Dalyvavo nemažai šios disciplinos atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau š. m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Su Estijos sportininkais teko kovoti ir sporto klubo „Pantera“ auklėtiniams.  Lina Lapinskaitė pusfinalyje kovoju su pajėgia Estijos atstove. Tai buvo viena sunkiausių dvikovų Lijanai. Po ilgos kovos, teisėjai pergalę skyrė estei, kuri ir tapo čempione. Dėl 3-ios vietos Lijana kovojo su kita este, kurią ji įveikė jau pirmame raunde ir iškovojo pergalę. Geriausiai sekėsi jauniesiems kubo sportininkams. Kajus Pažereckas ir Adrijanas Narkun tapo čempionais. Joris Kuncaitis iškovojo 2-ą vietą. Jaunimą galime pagirti, nes jie buvo atrinkti į Lietuvos rinktinę ir galės vykti į MMA jaunimo pasaulio čempionatą, kuris vyks jau š. m. liepos 30 d. Sofijos mieste (Bulgarijoje). Kiti klubo sportininkams į finalines kovas nepateko.