Išvykose Raseinių „Raseiniai“ krepšininkai neklupo

Praėjęs savaitgalis Raseinių ,,Raseiniai“ komandai susiklostė sėkmingai – iškovotos dar dvi pergalės TOP SPORT-RKL (Regionų krepšinio lyga) čempionate. Penktadienį raseiniškiai Kaune susitiko su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkais, kurie iki tol šiame sezone buvo suklupę tik kartą bei lygoje pirmavo pagal pelnomus taškus. Tuo Raseinių komanda galėjo įsitikinti pirmajame kėlinyje sužaidus vos 3 minutes, per kurias varžovai jau buvo pelnę 14 taškų ir įgiję dviženklį pranašumą (4:14). Raseiniškiams pavyko sėkmingai sužaisti kėlinio pabaigą ir priartėti prie studentų 25:26. Antrajame kėlinyje Darius Gricius pratęsė tolimų metimų šou ir svečiams iš Raseinių pavyko perimti iniciatyvą bei patiems įgyti dviženklę persvarą 45:35, tačiau besibaigiant kėliniui VDU studentai sužaidė puikią atkarpą ir po pirmos rungtynių dalies komandas teskyrė 3 taškai (47:44). Trečiajame kėlinyje komandos kovojo taškas į tašką ir jam pasibaigus kauniečiai ir toliau turėjo kelių taškų deficitą (66:61). Įpusėjus ketvirtajame kėliniui raseiniškių persvara tesiekė 2 taškus, tačiau paskutinėje rungtynių atkarpoje mūsiškiai atrodė kur kas užtikrinčiau už varžovus ir iškovojo pergalę 95:82.
Pergalingose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo D. Gricius pelnęs 17 taškų, Gediminas Butkus 16, po traumos į aikštę grįžęs Antanas Montrimavičius 15, Jonas Levickas ir Modestas Jurkaitis po 9, Arminas Beišys ir Benas Ilevičius po 8, Mantas Košelis 5, Tadas Baracevičius ir Gytis Neimantas po 3, Augustas Žilinskas 2.
Šeštadienį Raseinių krepšininkai išvyko į Panevėžį, kur jų laukė ,,Bangenės-Aivera“ išbandymas. Raseiniškiai rungtynių pradžioje spurtavo 8:0 ir atrodė, kad šiose rungtynėse intrigos gali ir nebebūti. Tačiau tokia pradžia panevėžiečių neišgąsdino ir netrukus jau šeimininkai inicijavo ,,sausą“ atkarpą 0:7. Kėlinys baigėsi Raseinių ,,Raseiniams“ pirmaujant 22:18. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko dar labiau rungtynes pakreipti jiems palankia kryptimi bei įgyti 14 taškų persvarą (36:22). Rezultatyviomis atakomis kėlinį pabaigę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 10 taškų (42:32). Po didžiosios pertraukos raseiniškiai atrodė energingesni už varžovus, rengė sėkmingas atakas bei po kelių minučių pranašumas siekė 17 taškų (55:38). Pavieniai panevėžiečių bandymai grįžti į rungtynes nebuvo sėkmingi. Tad susitikimą užtikrintai laimėjo Raseinių ,,Raseiniai“ 93:67.
Raseinių komandai A. Montrimavičius pelnė 17 taškų, T. Baracevičius pridėjo 14, J. Levickas ir B. Ilevičius po 12, D. Gricius 10, A. Žilinskas ir G. Butkus po 9, G. Neimantas ir M. Jurkaitis po 5, A. Beišys ir M. Košelis taškais nepasižymėjo.
Kito turo rungtynes, gruodžio 5 dieną, Raseinių ,,Raseiniai“ žais prieš Tauragės ,,Tauragė“ komandą.