Išrinkti „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimų laureatai

 Penktadienį rinkosi komisija vertinti ir atrinkti kandidatus „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams gauti, kurie bus teikiami Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Komisija, vadovaujama Savivaldybės mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės, aptarė visus rajono seniūnijų, įstaigų ir organizacijų pasiūlytus kandidatus ir balsavimu išrinko nugalėtojus. Svarstyme dalyvavo Savivaldybės Tarybos nariai Genovaitė Kveselienė, Vidmantas Karabinas, Edgaras Juška, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys.

„Auksinės lūšies“ apdovanojimams buvo pasiūlyti penki kandidatai:

   UAB „Danspin“, kaip labiausiai pasižymėjusi pramonės ar gamybos įmonė už didžiausią indėlį pildant rajono biudžetą ir kuriant naujas darbo vietas; kaimo turizmo sodyba „Pakalnė“ ir kaimo turizmo sodyba „Karpynė“ – už investicijas į verslo plėtrą, pasiekimus ūkio ir turizmo srityje; Dainius Šerkšnas ir Alfredas Bardauskas – ūkininkai, turintys ženklių pasiekimų kaimo plėtros srityje.

„Žemaičio“ apdovanojimams buvo pasiūlyta:

  • už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą: bibliotekininkas Jonas Brigys, pedagogės Ramunė Jurkienė, Audra Samienė, verslininkas Mindaugas Pikelis, bendruomenių pirmininkės Gema Račienė, Daiva Šeškauskaitė;
  • už Raseinių krašto garsinimą švietimo, meno ir sporto srityse: psichologė Reda Kunickienė, sporto treneris Karolis Lendzevičius, sportininkas Virginijus Žemaitis;
  • už pasiekimus sveikatinimo ir socialinės gerovės užtikrinimo srityse: gydytojai Mingaudas Tamaliūnas, Ona Sutkuvienė, Aušra Sutkaitytė-Jankauskienė.

   Nominacijų nugalėtojai bus paskelbti ir iškilmingai apdovanoti Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, 13 val. Raseinių rajono savivaldybės didžiojoje salėje.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė