Įspūdingą skirtumą panaikinę „Raseiniai“ liko per plauką nuo pergalės Kazlų Rūdoje

Raseinių „Raseiniai“ (4-6) išvykoje rezultatu 82:83 (12:24, 27:21, 23:21, 20:17) pralaimėjo Kazlų Rūdos SC-„Atakai“ (7-2).

„Raseiniams“ rungtynių pradžia buvo nekokia – pirmajame ketvirtyje „Ataka“ lenkė juos 14 taškų (3:17). Atkaklieji raseiniškiai nenuleido rankų ir pamažu artėjo prie varžovų, kol ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtu 8:0 išlygino rezultatą (66:66).

Paskutinę minutę „Raseiniai“ pirmavo 82:80, tačiau likus vos 3 sekundėms Gytis Asačiovas „Atakai“ pelnė du taškus su pražanga ir realizavo baudos metimą, išvesdamas kazlų rūdiškius į priekį. Paskutinėje atakoje raseiniškis Benas Ilevičius mėgino tritaškiu išplėšti pergalę, tačiau metimas buvo netaiklus.

Tarp Kazlų Rūdos SC-„Atakos“ žaidėjų 23 naudingumo balus surinko Ignas Dirda. Krepšininkas per 38 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Raseinių miesto komandoje rezultatyviausias buvo Antanas Montrimavičius, per 26 minutes pelnęs 21 tašką (1/3 dvit., 5/7 trit., 4/6 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 21 naudingumo balą.