Iš pirmojo Policijos rėmėjų sąskrydžio Šiaulių AVPK komanda grįžo su prizais

Rugpjūčio 25-26 dienomis Ukmergės rajone esančiame Prezidento A. Smetonos dvare vyko pirmasis Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydis. Tarp 250 dalyvių buvo ir dvidešimties žmonių komanda iš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Policijos rėmėjai iš Raseinių, Joniškio, Radviliškio ir Šiaulių miesto bei rajono į sąskrydį vyko su šeimų nariais. Juos lydėjo bendruomenės policijos pareigūnai.

Pavadinę komandą „Saulės lokys“ Šiaulių apskrities atstovai rungėsi dešimtyje rungčių: traukė virvę, surinko dėlionę, žaidė šaškėmis ir jenga. Komandų vadovai susirungė autosimuliatoriaus rungtyje, kur turėjo pademonstruoti vairavimo įgūdžius. Taip pat dalyviai turėjo parodyti savo smalsumą ir sumanumą „Paslapčių kambaryje ant ratų“. Ukmergės ugniagesių surengtoje estafetėje treko sujungti šlangas, bėgti prasiveržti pro vartus ir vandes čiurkšle numušti taikinį. Medikai incenizavo eismo įvykį – jo metu reikėjo stabilizuoti lūžusią koją, atlikti dirbtinį kvėpavimą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo policijos rėmėjų komanda iš Alytaus apskrities, antrąją – šiauliečiai, trečiąją – uteniškiai.

Nesportavusiems taip pat neteko nuobodžiauti. Buvo vedama ekskursija po Prezidento Antano Smetonos dvarą, o vakarop itin didelio susidomėjimo sulaukė tik suaugusiems skirta paskaita apie viliojimo meną tarpukaryje. Nors renginio dalyvius lydėjo lietutis, tai nesutrukdė gerai praleisti laiko. Svarbiausia buvo susitikimai su senais draugais ir naujai užmegztos pažintys. Turiningai praleidę laiką ir pasibuvę tarp bendraminčių, Šiaulių apskrities policijos rėmėjai grįžo namo kupini pačių geriausių įspūdžių.