Iki komos Raseiniuose sumuštos dvimetės istorijoje – vis mažiau mįslių

Praėjo jau beveik du mėnesiai nuo visą Lietuvą sukrėtusio įvykio Raseiniuose, kai buvo žiauriai sužalota dvimetė mergytė, kuri tik per stebuklą liko gyva. Įtariamieji – mažylės mama ir jos sugyventinis. Kol kas prokuratūra kategoriškai atsisako informuoti visuomenę, ką jie atlieka šiame tyrime ir ką jau pavyko išsiaiškinti. Tačiau vieną detalę oficialiai atskleidė – besibaigiant pagrindinio įtariamojo suėmimo terminui jį bus siekiama ir toliau laikyti už grotų.

„Ketvirtadienį vyks posėdis dėl suėmimo pratęsimo įtariamajam, prokurorė prašys skirti suėmimą 3 mėnesiams“, – tokį lakonišką atsakymą Delfi gavo iš prokuratūros atstovės Rasos Gelžinytės, kai pasiteiravo, kas šiuo metu vyksta tyrime dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo. Šį įtariamąjį, 22 metų vaikiną, teismas iškart po įvykio leido suimti 2 mėnesiams. Besibaigiant šiam terminui, prokurorai siekia, kad jis ir toliau būtų įkalintas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/crime/iki-komos-raseiniuose-sumustos-dvimetes-istorijoje-vis-maziau-misliu.d?id=92618873&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2M_dXtmGdxYnpnOYk-PnX53WiOA5YcuMI5ZhEKFccQ6aOgtNF6RQtRZjo#Echobox=1677077576