Į Raseinių hipodromą sugrįžo žirgų lenktynės – buvo varžomasi dėl Raseinių mero taurės

 Sekmadienį, liepos 18 d., atsinaujinusiame, vieninteliame Baltijos šalyse lygiosioms žirgų lenktynėms pritaikytame Raseinių hipodrome, vyko lygiosios žirgų lenktynės Raseinių mero taurei laimėti.
   „Labai džiaugiuosi, kad Raseinių hipodromas atgimsta su nauja jėga, naujomis idėjomis ir naujomis veiklomis. <…> Visiems gražios šventės, gražaus pasibuvimo ir tegul mūsų hipodromas atgimsta su nauja jėga,“ – sveikinimo žodį tardamas kalbėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis prieš varžybų dalyviams užimant starto pozicijas.
   Varžybose dalyvavę sportininkai buvo suskirstyti į atskiras grupes ir rungtyniavo žemaitukų, poni, anglų grynakraujų, ristūnų veislės 1-ajame ir 2-ajame žirgų bėgimuose. Geriausiai pasirodžiusiems žokėjų ir žirgų duetams Savivaldybės meras įteikė Raseinių mero taurę, linkėdamas ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų.
   Primenama, kad š. m. balandžio mėn. buvo pasirašyta nuomos sutartis su veterinarijos klinika „Nutriveta“. Per šį laikotarpį Raseinių hipodrome atlikti remonto darbai, sutvarkyta hipodromo teritorija. Taip pat siūlomos fotosesijos su žirgais ir poniais, organizuojami seminarai, šventės, sudarytos palankios sąlygos skirtingoms visuomenės grupėms dalyvauti jojimo pamokose, vaikams vasaros stovyklose.