,,Helanas“ Raseinių vasaros krepšinio lygos čempionai (VIDEO)

Pirmieji Maironio parko aikštyne  dėl trečios vietos susitiko SK ,,Julisos“ ir ,,Brostos“ komandos. Pastarieji džiaugėsi pergale praėjusio sezono tarpusavio susitikime dėl trečios vietos apdovanojimų. Tad SK ,,Julisa“ tikėjo, kad šiemet pavyks pasiekti revanšą ir į rungtynes atėjo šiek tiek labiau motyvuoti, kas atsispindėjo ir švieslentėje, kuri antro kėlinio pradžioje rodė 12 taškų pranašumą. Tačiau ,,Brosta“ visgi atrado savyje jėgų panaikinti turėtą deficitą ir likusi rungtynių dalis vyko labai atkakliai bei nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Čia sėkmė šypsojosi SK ,,Julisos“ komandai, kuri laimėjo rungtynes 54:53 ir pasidabino trečios vietos medaliais.
Prieš finalą įvyko taikliausio snaiperio ir įgūdžių konkursai. Taikliausiai tolimus metimus metęs Domantas Šimaitis (,,Brosta“) tapo snaiperio konkurso nugalėtoju, o įgūdžių konkurse, kuriame teko pademonstruoti netik rankos taiklumą metant metimus, bet ir tikslumą atliekant perdavimus triumfavo Arminas Beišys (,,Projektas Karma“).
Į Maironio parko aikštyną prieš pat Didijį finalą plūstelėjo dar viena žiūrovų banga, renginio vedėjas Edgaras Juška pristatė komandas ir trumpai apžvelgė jų kelią link finalo, Domantas Valinčius atrinktais muzikos kūriniais kūrė nuostabią atmosferą, kurią dar labiau įkaitindavo šokių studijos ,,Next Step“ šokėjų pasirodymai. Tad visų lauktas vakaro desertas – susitikimas tarp ,,Projekto Kamos“ ir ,,Helano“ komandų prasidėjo. Pastarieji, gindami praėjusiame sezone iškovotą titulą, demonstravo šaltakraujišką čempionišką charakterį ir rungtynių pradžioje tiesiog nubloškė varžovus į ,,nokdauną“ – 15:0. Nors ,,Projektas Karma“ galiausiai pelnė pirmuosius taškus, tačiau tuo pačiu atsakydavo ir varžovai. Besibaigiant antrajam kėliniui atsirado vis daugiau laisvesnių kelių link ,,Helano“ krepšio, o tai teikė vilčių, kad finale dar pavyks išvysti intrigą. Tačiau tam įvykti neleido užtikrintai rungtyniavęs ,,Helano“ duetas – Ugnius Mineikis ir Modestas Jurkaitis. Daugiausiai jų pastangomis, komanda vėl susigražino turėtą dviženklį pranašumą ir dideliais žingsniais artėjo link antrojo paeiliui čempionų titulo, galutinis šių rungtynių rezultatas 79:51 ,,Helano“ naudai.

no images were found