Gyventojams pristatyta IV etapo daugiabučių renovacijos programa

 Daugiabučių namų gyventojams pristatyta Raseinių miesto centrinės dalies kvartalo energinio efektyvumo didinimo programa, pateikta bendra informacija apie renovacijos programos tikslus, uždavinius, jų įgyvendinimą ir pristatytas IV etape preliminariai numatomų atnaujinti daugiabučių namų sąrašas. SĮ „Raseinių butų ūkis“ direktorius Gytis Šulinskas papasakojo apie daugiabučių renovacijos eigą rajone.

   Į jau nuvažiuojantį renovacijos traukinį raseiniškiams patarė įšokti ir Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Jo teigimu, iki šiol Raseinių krašte namų modernizacijos procesas vyko vangiai, bet pastaruoju metu jis įgauna didesnį pagreitį, todėl Raseinių mieste vis daugiau buvusių sovietmečio „dėžučių“ virsta moderniais, patraukliais, šilumą taupančiais bei patogiais gyventi namais. Reikia pasidžiaugti ir tuo, kad Savivaldybė savo laiku skyrė daug dėmesio atnaujinti šilumos trasas.

   „Senų, kapitalinio remonto nesulaukiančių daugiabučių gyventojams patarčiau greičiau apsispręsti ir teikti paraiškas renovacijai. Reikia pasinaudoti palankia galimybe, nes Savivaldybė, kaip institucija, neturės finansinių galimybių padėti žmonėms, o valstybės parama nuolat mažėja ir neaišku, ar bus ateityje“, – sakė meras.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė

 

no images were found