Gydytojai užkliuvo vienas buto trūkumas – tėvai sulaukė vaiko teisių vizito

Kartais pagalvojate, kad jūsų bute mažai vietos, o galimybių persikraustyti į didesnį nėra? Pasirodo, tai gali užkliūti ne tik jums, bet ir vaikų teisių specialistams. Štai kokia istorija neseniai nutiko viename nedideliame Lietuvos rajono centre.

Ši istorija didelio susidomėjimo feisbuko sulaukė po to, kai žinoma menininkė, juvelyrė Jurga Lago parašė pasipiktinusi jos pažįstamų šeimoje susiklosčiusia situacija: inteligentiškų, išsilavinusių, puikiai vaikais besirūpinančių žmonių šeima sulaukė vaikų teisių atstovo vizito vien dėl to, kad šeimos gydytoja paskundė, jog jie gyvena mažame būste. Po to prasidėjo kursų ir „pagalbos“ siūlymas. Tokia situacija valstybėje, pasak J.Lago, visiškai absurdiška.

Portalui Lrytas.lt visą šią istoriją papasakojo jos herojė Ramunė (vardas pakeistas, redakcijai žinomas). Ji kartu su vyru augina du mokyklinio amžiaus vaikus ir neseniai susilaukė pagrandukės, kuriai šiuo metu yra kiek daugiau nei 1 mėnuo.

Kaip ir priklauso, iš gimdymo namų į namus su vaikeliu grįžusią šeimą aplankė apylinkės pediatrė su sesele. Jų šeimą prižiūrinti gydytoja tuo metu sirgo, taigi atėjo ją pavadavusi kolegė su sesele.

„Gydytoja net kelis kartus sušuko, kad pirmą kartą mato namus, kuriuose tiek mažai vietos. Pasakiau, gal jai ir neteko su tuo susidurti, bet Vilniuje nemažai šeimų gyvena panašiomis sąlygomis. Tuomet gydytoja paklausė kūdikio kvėpavimo, seselė jį apžiūrėjo, pasidomėjo, kaip gyja bambutė – tuo viskas ir baigėsi“, – pasakojo mama.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/seima/2018/12/26/news/gydytojai-uzkliuvo-vienas-buto-trukumas-tevai-sulauke-vaiko-teisiu-vizito-8646644/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy