Grožisi Lietuva – garsina Raseinių rajoną

Raseinių rajono Trečiojo amžiaus universiteto studentai kartu su Raseinių r. savivaldybės tarybos nare Ona Baboniene prieš 2 metus pradėjo projektą ,,100 puiku Lietuvos valstybės 100-ečiui‘‘, kurio tikslas – kuo daugiau aplankyti Lietuvos vietovių, pasidžiaugti gražia mūsų šalimi, susitikti su įvairių vietovių įdomiais žmonėmis, lankyti teatrus, koncertus ir t. t. Vyresniojo amžiaus žmonės ne tik grožėjosi Lietuva, bet kartu garsino Raseinių rajoną, tiesiog tenkino savo norus ir drauge stiprino savo sveikatą. 

   TAU studentų kolektyvas ,,Sugrįžki, jaunyste‘‘ koncertavo Jurbarke, Tauragėje, Raseiniuose ar kitur ir tarė ,, puiku“. Plaukė Nemunu iš Birštono į Kauno marias – tarė ,,puiku“. Lankėsi delfinų pasirodyme, Dinozaurų parke, Gintaro muziejuje ar kitur – tarė ,,puiku“.
   Jau 99-ąjį ,,puiku‘‘ senjorai ištarė vasario 4 dieną, kai vyko į Vilnių. Tądien TAU studentai turėjo galimybę susipažinti su LRT veikla, pamatyti daugelį studijų, nusifotografuoti prie LRT ir ,,KELIU VĖLIAVĄ“ stebėti laidų ,,Editos šou‘‘ ir ,,Klauskite daktaro‘‘ įrašus.
    Projektą užbaigti senjorai planuoja 100-uoju ,,puiku‘‘ jau po Vasario 16-osios. Tai bus susitikimas su Prezidentu Valdu Adamkumi Kaune.

Šaltinis: Raseinių rajono savivaldybė