Graži diena Gervinėje prabėgo kaip akimirka (VIDEO)

Dar viena, bet neeilinė, labai spalvinga, jaunatviška ir šeimyniška graži diena Gervinėje prabėgo kaip akimirka, sušvito ir pradingo, kaip vaivorykštė danguje. Kaip gera visa tai prisiminti ir prisiminimais pasidalinti, nes darėme viską nuoširdžiai ir ypatingai ruošėmės. Kaip atvykę svečiai kalbėjo, kad į šventes Gervinėje tiesiog traukia atvažiuoti, nes sako: “kartą paragavęs negali sustot“, arba sako: „kad mes madas ir idėjas padiktuojame arba užkrečiame geromis mintimis“. Mums malonu tai girdėti ir šie gražūs pastebėjimai įkvepia vis naujiems darbams. O idėjos taip lengvai negimsta, tai toks nematomas, bet pagrindinis dalykas, o tikslui pasiekti reikia daug darbščių mūsų rankų ir susitelkimo, ir noro daryti gerus darbus sau, šalia esančiam, savo gimtajam kraštui. 
Šiais metais, siekiant glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo tarp Paliepių seniūnijos bendruomenių, Gervinės kaimo bendruomenė vykdė projektą, kurio metu, visos septynios Paliepių seniūnijoje esančios kaimų bendruomenės rinko vieną pačią pavyzdingiausią, išsiskiriančią savais gražiais darbais, gyvenančią Lietuvoje ir čia kuriančią savo gerbūvį, jauną, iki 35 metų šeimą, kuri šventės metu buvo nominuota „Šimtmečio šeima“ titulu. Renginio vedėjos Žaneta Vaištarienė ir Vaida Vaištaraitė pakvietė Paliepių seniūnijos seniūnę Rasą Spurgienę ir bendruomenės pirmininkes įteikti „Šimtmečio šeimos“ simbolį. Netrukus savo nuostabiais balsais ir melodijomis visus sveikino talentingos jaunosios raseiniškės: Gerda Burneikaitė, Karolina Kulišauskaitė ir Karolina Gedrimaitė. Muzikoje žmogus panašus į skrendantį paukštį, kuris mėgaujasi savo skrydžiu….Tad dar vienas šventės akcentas, kai nominuotos šeimos: Monika ir Eligijus Pociai, Dženeta ir Valentas Skriduliai, Ineta ir Nerijus Malinauskai, Dovilė ir Linas Juknevičiai, Aušra ir Valdemaras Minelgai bei Žaneta ir Vygantas Vaištarai paleido į dangų svajonių paukštę ir trispalvius balionus.
Dar viena šio renginio idėja-tai Gervinės kaimo bendruomenės narių bei kaimo gyventojų, vaikučių ir jaunimo džiugių atminimo akimirkų įamžinimas. Didžiulį bendruomenės namų pastatą papuošė du išraiškingi stendai. Ir dar viena idėja: parke įkurtose laisvalaikio salelėse „Mano laimės paukštis“ „Siūlai siūlai susivykit“ „Lietuvai ir man“ , veikė edukaciniai užsiėmimai. Tai ir kojinaičių nėrimas, ir lietuviškos apyrankės draugui pynimas, ir laimės paukščio gamyba. Atrakcijų, užsiėmimų ir batuto linksmybių buvo ir patiems mažiausiems, nes apie tėvelius pagalvota, kad galėtų trumpam nuo savo mažylių pailsėti. Čia mums pagelbėjo viešnios auklėtojos Giedrė Barčienė ir Sonata Mockuvienė. O pabaigoje visi laukė garsiosios atlikėjos Astos Pilypaitės, kuri savo artumu ir nuoširdumu papuošė mūsų Pramogų dieną. 

Astos Pilypaitės koncertas Gervinėje

Būtina paminėti, kad didžiulę paramą ir dėmesį jaunimui, mūsų bendruomenės gyventojams, atvykusiems svečiams skyrė draugai- judėjimo „RASAI“ pirmininkas Romaldas Zubiela ir taryba. Administratorės Vilmos Račkauskienės suburti atvyko didelis jų būrys. Labai iniciatyviai Saulius Sakalauskas, Nelė ir Alvydas Šimkiai sutiko būti puikiais virtuvės šefais, o jų pagaminto patiekalo ant laužo kvapas ir skonis sužavėjo visus. O dar kiek žuvies gardėsių ir naminės Karpynės giros!!! 
Tik labai pasigedome kviestinių svečių, rajono valdžios atstovų… Tačiau padėkų puokštę siunčiame iš dvidešimt penkių rajono tarybos narių dviems atvykusiems, tai Aurelijai Rimkienei ir Linui Bielskiui. Dėkojame seniūnei R. Spurgienei už dovanas šeimoms, dėkojame bendruomenių pirmininkėms R. Lukošienei, E. Dainauskienei, V. Šadauskienei, L. Laurinaitienei, sujainiškei atstovei V. Kiaušienei už gardumymus, kaimynėms iš Rutkiškių bendruomenės D. Matusevičienei ir J. Mačiulienei už dovanas ir atvykimą. Už video ir nuotraukas dėkingi M. Tučui iš Raseinių RTV. Už talentingus pasirodymus jaunosioms atlikėjoms , už kokybišką įgarsinimą garsistui D. Kartanui. Didžiulis ačiū už kūrybą, idėją ir projekto parengimą bei įgyvendinimą Ž. Vaištarienei ir bendrą darbą ir pagalbą rengiant spalvingą šventę V. Jankauskienei, L. Franckevičienei, G. Rupšienei, A. Rudienei, D. Mickevičiui, R. Oliškevičiui, S. Mockutei, S. Urbonaitei, N. Rudytei, R. Urbonaitei, V. Vaištaraitei bei V. Vaištarui. Ir ačiū visiems, kas atvykote, pagerbėte mūsų kaimą savo buvimu, šypsenomis ir nuotaika. 
Mes visi padarėme šiandieną tokią nuostabią, kad vakarykštė diena turbūt sprogo iš pavydo.

Organizatoriai: Raseinių kultūros centras Gervinėje ir Gervinės kaimo bendruomenė